Senate Agency та Spilne Art представили сумісну роботу до #pridemonth

Молода агенція Senate Agency та онлайн-галерея сучасного мистецтва Spilne Art представили проєкт (Н)ЕВОЛЮЦІЯ, який покликаний почати діалог, про ставлення до ЛГБТК+ ком’юніті в Україні.

Коментарі 1155

Основа проєкту – килим, що знайомий нам, як елемент побуту не однієї родини минулого століття. Килими, як і ЛГБТК+ ком’юніті, існували завжди. Розмалювавши його у символічні кольори веселки, творці роботи об’єднали дві історії. Для чого? Щоб сказати: ми не можемо ігнорувати тих, хто був і є частиною нашого наративу.

У роботі об’єдналися два різні за сутністю, але однакові по важливості наративи. Коли на один символ зі своєю історією накладається інший, теж історично значущий, ми отримуємо діалог. Він, як наслідок вдалого експерименту, виконує першорядну ціль – привернути увагу до тисяч людей зі своєю історією.

Діджитал-робота буде продана на NFT-аукціоні, а гроші будуть надані на підтримку першої у Східній Європі програми ЛГБТК+ кіно “Sunny Bunny” у рамках Київського міжнародного кінофестивалю "Молодість", що цього року відсвяткував свою 50-ту річницю.

(Н)ЕВОЛЮЦІЯ – не данина минулому, а уособлення щасливого майбутнього людей, які житимуть за своїми правилами.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода