СЕО ліцензійної агенції Nerd Agency стала Тетяна Рубан

У липні 2020 ліцензійну агенцію Nerd Agency, яка входить до складу FILM.UA Group, очолила Тетяна Рубан, в результаті чого очікується вихід ліцензійного напрямку бізнес діяльності FILM.UA Group на новий рівень.

Коментарі 1300
Тетяна має унікальний досвід роботи у сфері ліцензування: вона очолювала маркетинг відділ у ліцензійній агенції ArtNation (попередня назва - UDC) і працювала з правовласниками всесвітньо відомих брендів Viacom, Emoji, HBO, Takkoda, Gapchinska та іншими. Тетяна організовувала першу в Україні профільну конференцію про ліцензування брендів - Brand Licensing Day, важливу роль і високий рівень якої були відзначені в авторитетному міжнародному виданні Total Licensing. Також у Тетяни є досвід управління бізнесом – у 2018 році вона заснувала агенцію стратегічного маркетингу Marketing GYM.

«Для України ринок ліцензування поки що новий, проте, він динамічно зростає. Цей напрямок цікавий з точки зору ринку – в ньому є значний потенціал. Так, у світовому масштабі продажі продукції з ліцензійними брендами виросли на 3,2% у 2018 році (в порівнянні з 2017) і досягли $ 280.3 млрд дол. (джерело). У стратегії FILM.UA Group ліцензування – органічний напрямок, пріоритетний для збільшення монетизації власних брендів»,- коментує Тетяна Рубан. 

Подальші плани компанії Nerd Agency новий CEO визначає наступним чином:

1. Продовження співпраці з глобальними правовласниками.
2. Розвиток брендів Групи як ліцензійних.
3. Запуск абсолютно нового продукту на ринку, пов'язаного з селебрітіс.

«Для нас прихід Тетяни на посаду СЕО є важливим етапом розвитку ліцензійного напрямку діяльності Групи, –  коментує призначення Вікторія Ярмощук, СЕО FILM.UA Group. – Ми раді тому, що цей перспективний бізнес, який ми впродовж багатьох років розвиваємо в рамках нашої спільної діяльності, нарешті знайшов по-справжньому професійного керівника, який розділяє цінності, філософію і місію нашої компанії».

Що ж, попереду багато нового і ми сподіваємося, що Nerd Agency під керівництвом Тетяни Рубан вийде на новий рівень!

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода