Серіали HBO будуть недоступні в Україні з 2023 року

З початку наступного року українці можуть втратити доступ до серіалів HBO.

Коментарі 2465

Що це означає?

Кабельний канал HBO і стримінговий сервіс HBO Max офіційно не працюють в Україні, тому українські OTT-сервіси співпрацюють з ліцензіатами, які мають права на їхній контент. Раніше це був російський сервіс Amediateka, з яким співпрацювали Oll.TV (Медіа Група Україна), і Megogo, який отримав права від Медіа Група Україна.

Цього літа Рінат Ахметов ухвалив рішення про вихід із медіабізнесу і передав ліцензії на свій медіахолдинг "Медіа Група Україна", внаслідок чого Oll.TV припинив роботу.

Материнська компанія HBO WarnerMedia після повномасштабного вторгнення росії в Україну заявила про "припинення операцій" у РФ. У червні співпрацю відновили, але лише на певний час: влітку російський сервіс дійшов згоди з американським правовласником щодо відпрацювання дійсного контракту, термін якого спливає наприкінці 2022 року. Відповідно, співпраця Медіа Група Україна і Megogo з Amediateka теж закінчується наприкінці 2022 року.

Далі залишається лише Megogo, але сервіс відмовляється співпрацювати з Amediateka. "Компанія Megogo не співпрацює з країною-агресором рф. Американський контент від правовласника HBO ми отримуємо через українського дистриб'ютора Медіа Група Україна, і цей контракт діятиме до кінця 2022 року. Надалі ми показуватимемо контент HBO тільки в тому разі, якщо контрагентом буде не російська компанія", - відповіли в Megogo на запит The Village Україна.

Megogo планує напряму співпрацювати з HBO, тому заявив про бажання взяти участь у тендері та чекає на офіційне запрошення від правовласника. В іншому разі вже з наступного року українці втратять легальний доступ до контенту HBO.

За матеріалами https://gagadget.com/

Обговорити з іншими читачами:
Погода