Сергій Бабкін разом із Київстар розвінчує міфи про 4G

Київстар разом із Serviceplan запустив рекламну кампанію спільно з новим бренд-амбасадором мобільного оператора – популярним артистом, музикантом й актором Сергієм Бабкіним. У серії з 7 коротких роликів Сергій розвінчує найбільш поширені міфи щодо 4G.

Коментарі 4196

Наприклад, існує міф про недостатнє покриття 4G. Але це не так! Адже Київстар уже встановив найбільшу кількість базових станцій із 4G та запустив нову технологію більш ніж у 13 тис. міст і сіл, де мешкає понад 80 % населення України.

Також деякі люди вважають, що за 4G-інтернет треба платити окремо. Насправді мегабайти в тарифах Київстар можна використовувати як з 3G, так і з 4G. Але із сучасним стандартом швидкість буде значно вищою і чекати на завантаження доведеться менше. Також поширені міфи, що 4G швидше розряджає смартфон, що це технологія для обраних та складна і що у наш час цілком достатньо 3G. Все це неправда – перевірив Сергій Бабкін.

«Відтоді, як ми зі Сніжаною купили свої перші телефони, ми постійно були з Київстар. І коли бренд запропонував співпрацю, ми були приємно здивовані та дуже раді. Адже цінності компанії та професіоналізм її співробітників пересікаються з нашими баченням того, як треба якісно робити свою справу. Я в захваті від нашої першої колаборації та мені вже кортить поділитися нашими іншими проєктами», – розповів Сергій Бабкін.

«З кожним днем смартфон відіграє все більшу роль у нашому повсякденному житті. Не лише для музики, відео або ігор онлайн, але й для роботи. Щоб можна було не тільки зателефонувати, а й побачити своїх рідних та друзів незалежно від відстані. Тому швидкісний 4G – це must have!» – прокоментував Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій Київстар.

Ігор Клименко, креативний директор Serviceplan, додав: «Перед нами постало завдання розробити серію інформаційних роликів. Зазвичай це доволі стримані, «навчальні» відео, але ми вирішили піти іншим шляхом. Створили концепт, головний герой якого перевтілюється в різні комічні образи своїх внутрішніх сумнівів. Для цієї ролі був необхідний дуже харизматичний професійний актор, і ми раді співпраці з Сергієм».

Зйомки відбувалися з використанням інноваційної технології LED CUBE, завдяки якій вдалося створити 7 реалістичних локацій в одній студії. Це дозволило провести знімальний процес за один день. Київстар став однією з перших компаній в Україні, яка реалізувала зйомки рекламного відео з використанням цієї технології.

 video

Kyivstar

Marketing Director – Павло Даніман

Head of Marketing Communications Department – Юрій Чорненький

Brand Manager – Олена Ігнатенко

Serviceplan Ukraine

Creative Director – Ігор Клименко

Art Director – Володимир Денис

Art Director – Ксенія Березовська

Account Director – Ганна Мигулько

Account Manager – Аліна Кузьменко

Screenlife Studio Production House

Director – Дмитро Голумбевський

DoP – Владислав Воронін

1st AD – Аліна Краснянська

Producer – Андрій Купрієнко

Executive Producer – Олексій Довбуш

Production Designer – Олексій Величко

Stylist – Галина Гуменюк

Make-up – Ольга Мишура

Post Production Studio – a.steroid

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода