Сергій Мамаєв приєднався до команди медіахолдингу Live.Network

Новим керівником інформаційного мовлення телеканалів KYIV.LIVE та ODESA.LIVE, що входять до складу медіахолдингу Live.Network, став Сергій Мамаєв.

Коментарі 1417

Він має двадцятирічний досвід роботи в журналістиці, п’ятнадцять з яких на телебаченні. 

Раніше Сергій працював головним редактором програми «Право на владу» на «1+1», був директором інформаційно-аналітичних програм на телеканалі UA:Перший, очолював департамент власного виробництва на Громадське.UA, займав посаду шеф-редактора телеканалу UBR та шеф-редактором інформаційного мовлення телеканалу К1.

«Серед ефірного мовлення телеканалів холдингу, інформаційний контент займає головне місце. Тому ми раді, що до нашої команди приєднався один з провідних спеціалістів інформаційного мовлення. Сергій має успішний досвід створення та переформатування інформ служб з нуля, до того ж, займається викладацькою діяльністю для журналістів та медійників, що є для нас додатковим бонусом», - зазначила директорка телевізійного напрямку Дар’я Качковська. 

«Новини - основа телевізійного мовлення, тому важливо, аби вони були якісними та корисними для глядачів. Ми живемо в епоху, коли кожен має відкритий і необмежений доступ до інформації, проте через надлишок неякісного контенту сьогодні важко відрізнити фейк від правди. Зараз головне завдання для нас - створювати якісне інформаційне мовлення телеканалів, оперативно та об’єктивно висвітлювати актуальні події всеукраїнського і регіонального рівня, створювати якісні новини, які будуть доступні та корисні нашим глядачам» - прокоментував Сергій Мамаєв.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода