Сергій Притула стане ведучим нового шоу на Новому каналі

Новий канал знімає шоу «Де логіка?»

Коментарі 1401

Уже навесні на Новому каналі – гучна прем’єра! Зіркові команди, запитання на кмітливість та ерудицію, ведучий Сергій Притула. Все це – в гумористичному інтелектуальному шоу «Де логіка?».

Кастинг на ведучого

Дві зіркові команди – чоловіків та жінок – зійшлися в одній студії, щоб перевірити, в кого сильніша логіка. Учасники сидять один навпроти одного за ігровими столами. Довкола – величезні екрани, на яких транслюють завдання чотирьох раундів та фіналу. Звісно, всі – на логіку та спостережливість. За кожним столом – кнопка, на яку треба тиснути, коли відповідь готова. Хто ж продемонструє кращу кмітливість?

– За правилами гри, зірки мають розгадувати загадки та ребуси, знаходити логічні зв’язки між різними предметами, явищами і персонажами, зображеннями на картинках або анімації, – розповідає керівник проекту Максим Пастухов. – А ще – продемонструвати своє вміння правильно мислити. Їм треба якнайшвидше першими знайти відповідь, натиснути на кнопку та пояснити логіку своїх думок. Все просто!

Ведучий шоу – незрівнянний Сергій Притула. До речі, на цю роль пробувалися ще двоє відомих людей. Та перевагу все ж віддали Сергію.

– У нього відмінне почуття гумору та багата ерудиція, – каже Максим Пастухов. – Він легко може обіграти будь-які, навіть найдивніші й несподівані відповіді учасників. Не соромиться гостро коментувати те, що відбувається, особливо безглузді версії гравців.

Запитання із зірочкою

Команди зірок також підбирали довго – треба було, щоб гравців щось пов’язувало. Наприклад, Ігор Ласточкін та Сергій Бабкін змагалися зі своїми другими половинками – Анною Ласточкіною та Сніжаною Бабкіною. Так-так, двобій був між ідеальними подружжями. Подруги Алла Костромічова та Соня Плакидюк змагалися з Позитивом та блогером Дімою Євтушенком. А Маша Єфросініна і Оля Полякова – з Юрієм Горбуновим та Олександром Педаном. Ось це справжня битва титанів!

Що спільного між поетом Тарасом Шевченком та співаком Віталієм Козловським? Що вийде, якщо об’єднати черевики та шахівницю? Чи є взагалі логіка у цих запитаннях? Це й треба зрозуміти командам:

– Відповіді в чотирьох раундах можуть бути несподіваними, смішними і, на перший погляд, навіть абсурдними, – з усмішкою розповідає Максим Пастухов. – У фіналі на зірок чекає змагання «Логічний пінг-понг», у якому важлива швидкість відповідей та їх кількість. До речі, інтрига шоу зберігається до самого кінця, адже один бал може стати вирішальним. Переможе команда, у якої їх буде більше. Вона й отримає приз «Залізна логіка».

До речі, не всім зіркам вдасться забрати подарунок додому. Бо не кожному вистачить сили зрушити його з місця!

Піддослідний Притула

Цікавий факт: до старту проекту Сергій самотужки пройшов усі завдання.

– Складність міряв по собі, – каже ведучий Нового каналу. – Адже за моєю спиною достатня кількість зіграних інтелектуальних ігор. Свого часу я став кращим гравцем у лізі «Що? Де? Коли?» Тому вважаю, що підкований для роботи у такого штибу конкурсах. Деякі запитання довелося відсіяти або спростити. Впевнений, що глядачам Нового каналу шоу «Де логіка?» сподобається. Адже вони разом із зірками зможуть перевірити власні здібності та посмакувати свої інтелектуальні потуги й недолугість наших гравців (усміхається). 

Цієї весни глядачі Нового каналу позмагаються з зірками, не встаючи зі своїх диванів – ми вже готуємо класні ігри на логіку для соцмереж. І перевірять, хто ж краще логічно мислить, або зрозуміють, що кмітливість – не їхня фішка. Стежте за новинами, щоб не пропустити прем’єру шоу «Де логіка?».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода