Сергій та Сніжана Бабкіни відправилися в подорож Україною, щоб протестувати 4G

Щоб розповісти про розширення своєї 4G-мережі, Київстар разом з Serviceplan зняли романтичну історію про подорож Україною. Співак Сергій Бабкін зі своєю дружиною відправилися до захоплюючих локацій у Кам’янець-Подільському, в Хотин та Бакоту, щоб переконатися – 4G тягне!

Коментарі 1742

У Київстар – найбільша мережа 4G в Україні. Швидкісний інтернет працює у понад 13 тисячах міст та сіл країни, де живе 84% населення. А також у багатьох популярних туристичних локаціях.

«Поїздка, у яку ми вирушили для зйомок ролику, дозволила мені по-новому подивитися на нашу країну. Я завжди любив і захоплювався нею, відвідав багато міст, але найголовніша краса – за ними, там, де природа! І круто, що далеко від великого міста у нас був 4G, і ми могли одразу ж ділитися всім, що бачили самі – ділитись своїми емоціями у соцмережі!» – розповів Сергій Бабкін, артист, музикант та актор.

Новий ролик знято у стилістиці романтичного роадмуві – про свободу жити тут і зараз. Про подорож, у якій міцнішають почуття та народжується натхнення, про емоції, якими так радісно ділитися. Це відео також стало основою кліпу на популярну пісню Сергія «Де би я», який артист разом з Київстар презентував сьогодні.

«4G дає свободу пересування із вашим улюбленим контентом. Де б ви не були – стріминг, відеозв’язок, перегляд HD-контенту доступні в із найбільшій мережі країни. Все, що вам потрібно – просто вмикнути 4G у своєму смартфоні і вуаля!» –говорить Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій Київстар.

Зйомки рекламного ролику разом із відео для кліпу Сергія Бабкіна відбувалися одночасно та зайняли два дні. Вони проходили в двох регіонах України – в національному природному парку «Подільські Товтри» в Хмельницькій області, а також в Києві. У зйомках брало участь близько 50 осіб знімальної групи. Герої разом з усіма учасниками проїхали більше 1000 кілометрів Україною, щоб отримати бажаний результат.

Ігор Клименко, креативний директор Serviceplan: «Я вважаю, що у нас вийшло зняти одну із найкращих історій для Київстар. І я радий, що наш рекламний ролик став своєрідним трейлером для нового музичного відео про кохання, пригоди та справжню свободу».

 video
 Кліп Сергія Бабкіна на пісню «Де би я»

Kyivstar
Marketing Director – Павло Даніман
Head of Marketing Communications Department – Юрій Чорненький
Brand Manager – Олена Ігнатенко


Serviceplan Ukraine

Creative Director — Ігор Клименко
Art Director — Ксенія Березовська

Account Director — Ганна Мигулько

Account Manager — Євгенія Дубовик

The Martini Shot

Director / DoP – BELLONE+CONSONNI Directors

1st AD – Олексій Смоляр

Executive Producer – Нікіта Кочкарев

Producer – Валерія Бережна

Production Manager – Анастасія Пупцева

Production Administrator – Олексій Олефір 

Producer’s Assistant – Катерина Бойко

Production Designer – Саргій Данілюк

Stylist – Галина Соколовська

Post Production Producer – Анастасія Ковальчук  

Editor – Даня Афанасенков

Color Grading – Валентин Вергнігор

Sound – Propeller Studios

Post Production Studio – TPH One

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода