Сертифікація IPA: безкоштовна для українських рекламістів

IPA пропонує українцям безкоштовний доступ до трьох кваліфікаційних сертифікатів за підтримки індустріальних асоціацій – Європейської асоціації комунікаційних агентств EACA, Всеукраїнської рекламної коаліції, Польської асоціації маркетингових комунікацій SAR та партнера IPA в Балтії – KOG Institute.

Коментарі 3592

Громадяни України можуть отримати безкоштовний доступ до трьох сертифікатів IPA, що допоможуть їм продовжувати свій безперервний професійний розвиток під час війни.

Indre Dragunaite, Head of Learning Technologies, IPA, розповідає: «Війна в Україні глибоко шокує та засмучує. На рівні IPA ми сподіваємося, що наша невелика пропозиція безкоштовного навчання для громадян України та наша підтримка галузевих ініціатив можуть надати певну допомогу тим, хто переживає найскладніші часи».

Відео про сертифікати IPA за посиланням.

Реєструйтесь та отримайте доступ до найкращих індустріальних практик!

Отримати код безкоштовного доступу українцям можна за електронними адресами – [email protected] та [email protected].

Нагадаємо, що європейські колеги активно підтримують українську рекламну індустрію. Всеукраїнська рекламна коаліція ВРК та Асоціація маркетингових комунікацій SAR нещодавно запустили новий формат Ukrainian Creative Stories 2022, метою якого є широке представлення українських агенцій міжнародній спільноті та створення фонду підтримки рекламним агентствам України, а також платформу adaid.eu з пошуку роботи для українських рекламістів в країнах ЄС.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода