Serviceplan Ukraine та компанія Volia представляють проєкт «Сила Волі»

Останні пів року незламна сила волі є чи не найголовнішою характеристикою українського народу. Саме незламна сила волі дозволяє нам успішно протистояти ворогу та досягти неминучої перемоги. Кожен українець робить усе і трохи більше для допомоги країні та армії. І компанія Volia поставила собі за мету давати щось додатково навзаєм для кожного нового абонента.

Коментарі 1096

Агенція Serviceplan Ukraine розробила меседж від імені компанії Volia, яка багато років працює на ринку України. Назва компанії сьогодні стала вкрай актуальним словом, і вони вирішили використати потужний інсайт – Сила Волі. Це словосполучення підкреслює міць професіоналів і водночас апелює до українських абонентів, що у ці складні часи вигартовують силу своєї волі.

Розважальний контент, який у великому обсязі надає «Воля», і є тією силою, що розвіє темний смог у душах і відновить теплі почуття. Символом цього проєкту стала дитина, яка своїм виглядом викликає алюзії на супергероя, тобто втілює могутню силу світла.

У цьому стилі була створена лінійка спеціальних пропозицій від компанії: Сила швидкості втілює можливість розігнати швидкість інтернету; Сила часу – подвоїти промоперіод; Сила вражень дозволяє збільшити обсяг яскравого топконтенту; Сила можливостей – отримати знижку на обладнання, а Сила мужності перерахувати бонуси на ЗСУ. Всі ці екстрас є частинами єдиної потужної Сили Волі, що, як і прагнення всіх українців, приведе нас до перемоги!

Над проєктом працювали:

Ігор Клименко – Creative Director

Гліб Гончар – Creator

Оксана Устинова – Art Director

Леся Заводна – Account Director

Святослав Горбань – Комерційний директор

Вікторія Бояновська – Керівник департаменту розвитку бренду та комунікацій

Єлизавета Левченко – провідний спеціаліст з маркетингових комунікацій

Анна Гречана – провідний фахівець з маркетингових комунікацій

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода