Сестри Фельдман створили унікальні квіти для вітрин ЦУМу

Сестри Фельдман створили 10 унікальних квіток, що стали основою дизайну вітрин універмагу. Головна ідея сезону – квіти, як провісники надії та якнайшвидшої перемоги світла над темрявою, добра над злом.

Коментарі 1502

Вже понад рік усі ми наполегливо працюємо на різних фронтах (військовому, економічному, волонтерському, мистецькому) і щодня наближаємо не тільки велику перемогу, а й квітуче майбутнє нашої держави. Саме незламним українцям, таким різним і таким єдиним у своїй головній меті, ЦУМ Київ вирішив присвятити свій новий квітковий сезон. Квіти — не випадковий вибір. Ці досконалі творіння природи, що мають здатність до відродження, завжди були символічними в українській культурі. У давні часи вони мали ритуальну значущість (служили як обереги), що знайшло своє відображення в ужитковому мистецтві: вишивці, гончарстві, розписі та прикрасах. Квіти, як і люди, унікальні та вразливі, прекрасні поодинці й не менш розкішні у пишних букетах, рясних квітниках та буйних садах.

Із новим сезоном команда ЦУМу відкриває й молоді українські таланти: сестри Фельдман створили десять унікальних квіток, які стали основою дизайну вітрин, центрального входу універмагу та його внутрішнього оздоблення.

"Ми щиро сподіваємося, що квіти, в які цієї весни вбрався ЦУМ, стануть провісниками надії та якнайшвидшої перемоги світла над темрявою, добра над злом. Ми прагнемо не тільки надихати і підтримувати, а і долучитися до фінансової допомоги захисникам, які щохвилини відстоюють наше право на вільне і мирне життя. У рамках нового сезону команда універмагу створила лімітовану сувенірну колекцію «СЕСТРИ ФЕЛЬДМАН Х ЦУМ КИЇВ», 100% прибутку з продажів якої буде перераховано на оборону та розмінування через фандрейзингову платформу UNITED24", - коментує команда ЦУМ Київ.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода