Шалом, натисніть 1

Працювати не тільки над проєктами, а й над собою. Як агенція маркетингових комунікацій Brain Tank зі звичайного голосового меню зробила креативну історію.

Коментарі 977

Почнемо з цікавого факту: кажуть, що довгий гудок телефону дає ноту Ля першої октави. По ньому можна налаштувати гітару чи фортепіано, але чомусь всі відмовились від цього бонусу та почали використовувати голосові меню. А чи є в ньому місце для креативу?

Голосове меню — звична справа для багатьох бізнесів, функція, яка допомагає направити людину до отримання потрібної інформації.  І коли кожен із нас чує це словосполучення «голосове меню» — підсвідомо розуміє, що говоритиме оператор і якими словами. Зараз Brain Tank спробує трохи змінити «гру в гудки».

Почнемо з вітання, адже саме з першого гудка, з перших слів відбувається визначний контакт з людиною, що перебуває на тому кінці лінії. 

«Шалом» — просто та самовиразно, так вітається команда  Brain Tank, завдяки чому їх і знає вся Бессарабка, особливо вітаючи під час обіду.

 video

Ось людина вже приємно здивувалася й усміхається, але варто ще трішки почекати, коли акаунт-менеджер візьме слухавку та вислухає всі пропозиції.

 video

Фішкою є те, що текст голосового меню написав один з засновників агенції. Хто як не він з точністю зможе передати усю душу агенції. Навіть коли хтось зателефонував у вихідний день він почує наступне:

 video

І коли настає вечір і всі пішли по домівках:

 video

А під час хвилини очікування лунає музика групи «ГіперБорюсік», яка була заснована у стінах агенції і названа на честь сеньйора копірайтера.

Музика завжди допомагає співробітникам «відпускати» голову ввечері після робочої запари, а іноді й під час робочого процесу. Тут є кому взяти до рук бас-гітару чи сісти за барабани та трішки пограти, щоб просто розслабитись.

 video

Що ж, тепер голосове меню також підпорядковується корпоративному стилю Brain Tank, неначе з перших гудків дистанційно відкриває невидимі двері, що прямо ведуть до офісу агенції.

Переваги переналаштувати своє голосове меню також є. Наразі агенція запевняє, що з таким підходом одразу відсікла потік непотрібних абонентів і одночасно знайшла тих, хто дійсно зацікавлений.

Навіть прямо зараз ви можете набрати номер Brain Tank, впевнитися, що все працює, але будь ласка, після того, як буде звук “піііі” — не наговоріть зайвого, адже ми всі пам'ятаємо, що розмови записуються.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода