Почнемо з цікавого факту: кажуть, що довгий гудок телефону дає ноту Ля першої октави. По ньому можна налаштувати гітару чи фортепіано, але чомусь всі відмовились від цього бонусу та почали використовувати голосові меню. А чи є в ньому місце для креативу?
Голосове меню — звична справа для багатьох бізнесів, функція, яка допомагає направити людину до отримання потрібної інформації. І коли кожен із нас чує це словосполучення «голосове меню» — підсвідомо розуміє, що говоритиме оператор і якими словами. Зараз Brain Tank спробує трохи змінити «гру в гудки».
Почнемо з вітання, адже саме з першого гудка, з перших слів відбувається визначний контакт з людиною, що перебуває на тому кінці лінії.
«Шалом» — просто та самовиразно, так вітається команда Brain Tank, завдяки чому їх і знає вся Бессарабка, особливо вітаючи під час обіду.
Ось людина вже приємно здивувалася й усміхається, але варто ще трішки почекати, коли акаунт-менеджер візьме слухавку та вислухає всі пропозиції.
Фішкою є те, що текст голосового меню написав один з засновників агенції. Хто як не він з точністю зможе передати усю душу агенції. Навіть коли хтось зателефонував у вихідний день він почує наступне:
І коли настає вечір і всі пішли по домівках:
А під час хвилини очікування лунає музика групи «ГіперБорюсік», яка була заснована у стінах агенції і названа на честь сеньйора копірайтера.
Музика завжди допомагає співробітникам «відпускати» голову ввечері після робочої запари, а іноді й під час робочого процесу. Тут є кому взяти до рук бас-гітару чи сісти за барабани та трішки пограти, щоб просто розслабитись.
Що ж, тепер голосове меню також підпорядковується корпоративному стилю Brain Tank, неначе з перших гудків дистанційно відкриває невидимі двері, що прямо ведуть до офісу агенції.
Переваги переналаштувати своє голосове меню також є. Наразі агенція запевняє, що з таким підходом одразу відсікла потік непотрібних абонентів і одночасно знайшла тих, хто дійсно зацікавлений.
Навіть прямо зараз ви можете набрати номер Brain Tank, впевнитися, що все працює, але будь ласка, після того, як буде звук “піііі” — не наговоріть зайвого, адже ми всі пам'ятаємо, що розмови записуються.
За матеріалами пресрелізу