Ще менше реклами: у Microsoft Edge з'явилася крута функція, якої не мають більшість конкурентів

Microsoft останніми роками міцно взялася за розвиток свого браузера Edge. І хоч йому ще дуже далеко до позицій Chrome на ринку, деякі його функції випереджають конкурента від Google на кілька поколінь, залучаючи нових користувачів. Чергова така вже поширюється.

Коментарі 1948
Згідно з джерелом, Microsoft Edge навчився блокувати відео на сайтах. Йдеться про можливість увімкнути блокування відеороликів та інших медіа, які відтворюються автоматично.

Це можуть бути рекламні ролики, скрипти, звукові подразники тощо. Аналогічна можливість уже давно є в Safari на macOS – вона дуже допомагає зберегти нерви, прискорити завантаження сайтів і зменшити витрату трафіку.

Зараз опція публічно тестується у версії Edge Canary. Увімкнути її можна буде, пройшовши в "Налаштування" – "Файли cookie та дозволи сайту". Найближчим часом вона стане доступною для всіх користувачів.

Як пояснюють розробники, цей параметр є більш жорстким, ніж існуючий параметр "Обмежити", і блокує автоматичне відтворення на всіх сайтах, незалежно від попереднього використання.
Головний конкурент Edge – Google Chrome – не пропонує можливості блокувати автовідтворення контенту на сайтах у жодному вигляді. Це можна зробити лише за допомогою сторонніх розширень, які пропонують завантажувати з магазину додатків. Так само подібних функцій жоден інший браузер на рушії Chromium і браузер Mozilla Firefox.

За матеріалами 24tv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода