“Щедрик” від МЗС та Saatchi & Saatchi Ukraine отримав бронзу на міжнародному фестивалі The One Show

Проєкт команди Saatchi & Saatchi Ukraine та Міністерства закордонних справ України “Carol for Charity” отримав свою першу бронзу на міжнародному фестивалі креативності The One Show у категорії “Interactive & Mobile Craft: Audio Craft”, а також потрапив до шорт-листів “Experiential & Immersive: Use of Sound” та “Branded Entertainment: Audio”.

Коментарі 824

“Carol for the Charity” — це історія про переосмислення всесвітньо відомого українського Щедрикадля допомогти українським дітям, якими опікується Фундація Олени Зеленської.

Напередодні Різдва 2022 року команда агенції Saatchi & Saatchi Ukraine переписала слова “Щедрика” з урахуванням сучасних обставин війни. Так з’явилася коляда "Carol for Charity", яка англійською мовою розповідала про усе, що зараз відбувається з українцями, спонукала увімкнути Shazam і задонатити на підтримку українських дітей. Послухати коляду:

 video

Відеокейс проєкту:

 video

Колядку виконав Тарас Тополя з гурту “Антитіла”, ансамбль ім. Григорія Верьовки та дитячий фольклорний ансамбль “Зернятко” під час чергового масованого ракетного удару РФ по Києву в листопаді 2022 року. Актуалізований “Щедрик” вперше почули перед Різдвом у грудні, а потім заспівали наживо у прямому ефірі на національному телебаченні у присутності Президента України Володимира Зеленського. Згодом твір пролунав на 22 радіостанціях в 11 країнах.

“Нагорода The One Show для “Carol for Charity” є важливою перемогою України в публічній дипломатії. Команда проєкту на 100% заслужила цю відзнаку за нестандартний підхід і переосмислення всесвітньо відомого твору Миколи Леонтовича. Дуже символічно, що через понад сто років після світової прем’єри “Щедрик” не лише зачаровує слухачів у всьому світі, але і збирає кошти для допомоги маленьким українцям в умовах повномасштабної російської агресії”, - зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Щедрик” у новому виконанні вкотре привернув увагу іноземців до України та допоміг зібрати мільйони гривень для українських дітей. Коляда отримала більше 1 мільйона прослуховувань на стрімінгових платформах та 110 мільйонів користувачів, а кількість відвідувачів сайту Фундації зросла у десятки разів.

“Нам вдалось переосмислити улюблений “Щедрик” так, щоб він відображав наші реалії та ніс із собою різдвяну добру вість. Нові слова коляди просили слухачів зробити свій вклад у допомогу українським дітям. Ми вдячні усім, хто долучився до проекту в Україні та світі. Вражаюче швидко нам вдалось заручитись підтримкою різних команд, які записували актуалізований “Щедрик”, візуалізовували, розміщували та розповсюджували інформацію про проєкт. Відзначення The One Show підтверджує, що український креатив допомагає вирішувати важливі для суспільства питання й вкотре нагадав про Україну світові”. - додав Костя Шнайдер, креативний директор Publicis Groupe Ukraine i Chech Republic + Saatchi & Saatchi Ukraine.

The One Show входить до ТОП-3 світових нагород у сфері реклами, дизайну та діджитал-маркетингу. Цього року відзначали вже 50-ту церемонію нагородження. Переможців у десятках категорій обирають провідні маркетологи світу. Усього до конкурсної програми цьогоріч подали 20 166 робіт зі 69 країн. А тріумфаторами стали агенції, студії, бренди та продакшн-компанії із 54 країн світу. Усього вони заробили 210 золотих олівців, 200 срібних, 238 бронзових та 1 172 мерітів (Merits).

“Carol for Charity” продовжує брати участь у міжнародних фестивалях, тож незабаром ми почуємо про нові здобутки.

Проєкт здійснено за підтримки BRAND UKRAINE.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода