Що дивились українці на тижні 15-21 травня

Війна в багато чому змінила український телевізійний ландшафт. Марафон єдиних новин, який транслюють провідні телеканали країни, ще досі привертає значну увагу наших громадян. Ми вирішили розібратись, який розважальний контент споживають українці щотижнево, окрім новин. Які програми збирають найбільше глядачів навколо своїх екранів, які телеканали привертають найбільше уваги, про це та інше читайте у колонці Захара Ніколенко, директора із маркетингу продажів Ocean Media Plus, експерта із повернення медіа інвестицій, спеціально для sostav.ua

Коментарі 905
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Із відновленням роботи панелі телевимірювань Nielsen, весь рекламний ринок зітхнув із полегшенням. Адже це знову привнесло на ринок прозорість і у нас є можливість отримувати репрезентативні дані про те, який саме контент на українському телебаченні користується найбільшою популярністю серед глядачів. 

Щотижнево, я буду робити короткі звіти про те, які канали є найпопулярнішими серед населення і які охоплення набирають топ-проєкти українського телебачення, щоб читачі sostav.ua мали актуальну та свіжу інформацію про теледивлення. Важливий нюанс - зі свого звіту я виключаю канали і контент Єдиного марафону новин, його досить багато аналізують профільні медіа, а для рекламодавців ці дані не є аж надто цікавими, адже розміщувати рекламу в марафоні можливості немає.

Найпопулярніші канали в Україні з 15 по 21 травня:

Отже, на 20-му тижні 2023 року, з 15 по 21 травня, каналом №1 по комерційній аудиторії (люди віком 18-54, що живуть в містах з населенням 50 тис. плюс) в країні був СТБ із часткою 9,23. Друге місце посів Новий Канал. 

Як ми бачимо, по усім каналам із Топ-10 відбулось незначне коливання щотижневої частки. Це стандартна ситуація для кожного тижня, яка свідчить про велику конкуренцію за серця глядачів.

Ось так виглядають позиції українських Топ-6 комерційних телеканалів, по комерційній аудиторії, потижнево за весь 2023 рік. Як бачимо, багато тижнів поспіль СТБ займає перше місце із великим відривом.

Топ-20 найпопулярніших програм в Україні з 15 по 21 травня за охопленням:

Весь ринок звик, що рейтинг каналів будується по частці теледивлення. Якщо ж заходить мова про найпопулярніший контент, то ми в Ocean Media Plus робимо рейтинг не по частці, а по охопленню кожної окремої програми. Це більш показові дані для рекламодавців.

Нижче представлені топ-20 програм українського телебачення, по кількості людей, яких вони зібрали біля екранів.

Лідерську позицію займає художній фільм “Аквамен”, який в ефірі Нового Каналу в неділю, 21 травня подивилось приблизно 1 689 873 українців.

Загалом, серед топ-20 проєктів на українському телебаченні на минулому тижні 16 вийшли на телеканалах медіагрупи Starlight Media і 4 на телеканалах “1+1 Медіа”:

Усі дані цього звіту базуються на інформації панелі телевимірювань Nielsen Ukraine.

Обговорити з іншими читачами:
Погода