Що найчастіше читають в Києві: ТОП-10 онлайн-медіа

За результатами даних, що агрегуються платформою контент-маркетингу PRNEWS.IO та SimilarWeb, складено рейтинг найбільш популярних київських сайтів. Лідером ТОП-10 за перші шість місяців 2020 року стало онлайн-видання vgorode Київ - майже 1,5 млн. переглядів. До трійки лідерів з мінімальною різницею у кількості візитів користувачів увійшли сайти bigkyiv.com.ua та nashkiev.ua - 1,3 млн. переглядів відповідно.

Комментарии 6883

За підсумками дослідження трафіку протягом січня-червня поріг у мільйон візитів подолали сайти dsnews.ua та “The Village Україна” - майже 1,1 млн. візитів. Також до рейтингу увійшли онлайн-видання kiev.informator.ua, vechirniy.kyiv.ua, kievvlast.com.ua, hmarochos.kiev.ua, gloss.ua.

На сайті kiev.vgorode.ua розміщуються найактуальніші новини України та столиці, огляди культурного життя, новини театру і кіно, спорту, вакансії, спеціальні проекти.

Інтернет-видання “Великий Київ” (bigkyiv.com.ua) допомагає бізнесу зрозуміти запити містян, а містянам — потреби бізнесу. Розповідає про найважливіші новини Києва і регіону.

Онлайн-медіа nashkiev.ua оперативно повідомляє про важливі міські події. Розповідає  про можновладців, створює інфографіки, щоб читачі легко розібралися зі складними питаннями.

Видання “Деловая столица” (dsnews.ua) не тільки дає повну картину дня, але й аналізує причини інцидентів, дає коментарі відповідальних осіб і експертів. Матеріали на сайті оновлюються щодня.

Міська інтернет-газета The Village Україна розповість все про культурне і громадське життя, сервіс, розваги, їжу і людей в Києві. Мета порталу — виробляти контент, який буде допомагати покращувати життя в місті.

Видання kiev.informator.ua публікує важливі, оперативні і достовірні новини Києва.

Київський інформаційний ресурс «Вечірній Київ» (vechirniy.kyiv.ua) розміщує свіжі новини з життя столиці: культура, економіка, важливі події та афіша заходів.

Інформаційно-аналітичне інтернет-видання «КиевВласть» (kievvlast.com.ua) висвітлює діяльність влади, в першу чергу — влади столичного регіону (Київ + передмістя).

Незалежне київське онлайн-медіа про місто і прогрес - hmarochos.kiev.ua.

Сіті-гайд щодо культурного життя і розваг Києва - gloss.ua. На сайті доступна афіша культурних подій, цікаві журналістські матеріали. В рамках Gloss реалізована система порівняння смаків, система рекомендацій, ігрові тести про фільми і музику.

*У дослідженні, що базується на даних SimilarWeb, брали участь сайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода