Що показала Apple на конференції WWDC

Компанія Apple розпочала конференцію для розробників WWDC, яка відбувається в онлайн режимі. Захід закінчиться десятого червня.

Коментарі 1270
Як і прогнозувалося раніше, компанія представила нове покоління своєї ОС для смартфонів iOS 16 та для планшетів iPadOS 16, ноутбуки MacBook Air та MacBook Pro з процесором M2, а також систему оплати частинами Apple Pay Later.

Одним із головних оновлень ПЗ стала функція Always-on display або постійно увімкнений екран блокування.

Функція, знайома для власників більшості Android-пристроїв, дозволяє налаштувати відображення віджетів, часу, рівня заряду батареї та даних про сповіщення/повідомлення навіть під час заблокованого дисплея.

Щодо конфіденційності - Apple представила функцію для жертв домашнього насильства Safety Check. Нове програмне забезпечення дозволяє миттєво вимкнути моніторинг у всіх програмах, вийти з усіх пристроїв з облікового запису Apple, а також контролювати, які програми бачать ваші дані.

Оновлення також торкнулося програми Health: компанія додала функцію Medications, яка дозволяє вносити дані про ліки, які приймає користувач.

«Медикаменти» нагадуватимуть про те, коли потрібно приймати таблетки, а також попереджати, якщо ліки конфліктують і їх не можна приймати разом, навіть попри на рецепт лікаря.

В iPadOS 16 з’явився додаток Freeform, який став альтернативою «безкінечного простору» Miro. Програма дозволяє малювати самостійно або з іншими користувачами на дошці без обмежень за допомогою цифрового олівця Apple Pencil.

У версіях iPad Pro додали функцію мультизадачності з можливістю керування та зміни розмірів до чотирьох вікон одночасно, а також повноцінну підтримку зовнішнього дисплея.

Новий API-інтерфейс для розробників дозволить створювати програми для персональних комп’ютерів.

Оновлені MacBook Air і Pro будуть працювати на новому поколінні процесорів M2, яке «на 18% продуктивніше» порівняно з M1. У Apple заявили про пропускну здатність пам’яті до 100 Гбіт/сек, а також до 24 Гб об'єднаної пам’яті. Графічний процесор повинен стати на 25% продуктивнішим при тому ж рівні потужності. За допомогою M2 можна буде відображати кілька потоків відео у 8K та 4K.

MacBook Air отримав два порти Thunderbolt, роз'єм 3.5-мм для навушників, а також порт MagSafe для швидкої зарядки.

У компанії заявили, що акумулятор лептопу можна зарядити з нуля до 80% за 20 хвилин. Діагональ дисплея нового MacBook Air становить до 13,6 дюймів, а яскравість — до 500 ніт.

Ноутбук можна придбати в нових золотистих та темно-синіх кольорах. Продаж MacBook Air стартує у липні 2022 року за ціною від $1199, а оновлений MacBook Pro з 13-дюймовим дисплеєм і тим же чіпом M2 можна буде купити за $1299.

Новинкою стала система Apple Pay Later, яка дозволяє розбивати покупки в Apple Pay на чотири платежі кожні два тижні під 0%.

Найближчими днями на WWDC мають показати нові VR-технології, додаткові функції конфіденційності та хмарних сховищ.

За матеріалами https://techno.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода