Що потрібно мати у косметичці для макіяжу?

Кожна людина є дуже красива, унікальна та прекрасна, але нам завжди хочеться чогось більшого і ми всі прагнемо лише до кращого. Саме тому правильно зроблений макіяж може правильно розставити акценти на обличчі та додавати впевненості.

Коментарі 6421

Для того, щоб навчити зробити хороший макіяж самостійно можна записати на курси до візажиста, а можна вчитися самостійно використовуючи інтернет та купуючи власну косметику. Широкий асортимент якісної косметики Ви можете знайти за посиланням https://www.watsons.ua/uk/dekorativna-kosmetika/. Але не потрібно купувати все і відразу, а для старту скласти перелік необхідного.

Праймер для обличчя

Цей етап макіяжу має бути першим, адже допомагає зробити Ваш макіяж більш стійким, відкоригувати проблемні зони та тон шкіри. Праймером можна знехтувати під час щоденного макіяжу, але на різноманітні заходи краще його використовувати.

Тональна основа

Тональні засоби потрібні для того, аби зробити тон Вашої шкіри ідеально рівним та приховати почервоніння. Найголовнішим при його виборі - це не помилитися із кольором, що не створювалося відчуття маски на обличчі. При покупці нанесіть незначну кількість на зап’ястя та розітріть, дякуючи чому буде видно як ляже колір на Вашій шкірі. Для щоденного використання краще використовувати легкотекстурний тон, що буде зволожувати шкіру, а для особливих подій - стійку та плотну.

Консилер

Даний засіб використовується для приховування темних кругів під очима, що спровоковані втомою та недосипами. Обирати потрібно такий, що буде на тон світліший ніж Ваша тональна основа.

Пудра

Пудра найчастіше використовується для нанесення фінального акорду у Вашому макіяжі. Вона прибирає зайвий блиск та матує шкіру. 

Макіяж брів

Часто для щоденного макіяжу потрібно лише трішки підкреслити брови і Ви вже буде собі подобатися. Але підібрати косметичні матеріали для макіяжу брів потрібно залежно від Ваших потреб. Якщо у Вас від природи густі, насичені кольором брови, то вистачить лише прозорого фіксуючого гелю, що допоможе закріпити волосини у одному положенні. Якщо Ви хочете додати кольору та форми, то потрібно звернути увагу на помадки, тіні та олівці для брів. З їх допомогою можна створити брови мрії, але головне робити це акуратно та не перегнути палку із кольором.

Макіяж очей

Базовими косметичними засобами для очей є: олівець, тіні та підводка. Підводка є невід’ємною частиною домашньої косметички кожної дівчини та підходить як для щоденного використання, так і прекрасно доповнить вечірній макіяж. Використовуючи тіні потрібно звернути увагу на їх кольорову гамму. Найактуальнішим є нюдові кольорі на палетці, адже вони є універсальними та завжди виглядають дуже доречно.

Кісточки для макіяжу

Для того, щоб нанести всі косметичні засоби правильно потрібно використовувати відповідно кісточки для макіяжу. Окрема для тональної основи, окрема для тіней для очей та для всього іншого має бути інша.

На правах реклами

Обговорити з іншими читачами:
Погода