Що українці купували у VARUS найчастіше влітку 2022

VARUS провів аналіз покупок, які здійснювали їх клієнти протягом літа 2022 року. Так, аналітики мережі попрацювали з цифрами та виокремили основні найпопулярніші товарні позиції, які найчастіше опинялися в продуктових корзинах жінок та чоловіків з червня по серпень.

Коментарі 1025

Клієнти мережі VARUS за літо з’їли 4 тисячі тонн м’яса, 7 тонн холодного супу, 3,5 мільйонів порцій морозива, 26 тисяч курчат-табака «Байрактар» та випили 3,6 млн літрів пива.

За даними аналітиків, до ТОП-5 найпопулярніших продуктів, які купувалися влітку, увійшли:

1.     Філе курки

2.     Банани

3.     Стегно курки

4.     Яйця курячі

5.     Свинина (тазостегнова частина)

Варто зазначити, що смаки покупців цьогорічного літа не мали поділу за гендером. Продуктові корзини жінок та чоловіків наповнювалися однаковими продуктами, серед яких – яйця курячі, банани, картопля, огірки та цукор тощо.

Разом з тим, одним із найпопулярніших продуктів, завдяки якому можна було трішки охолодитися літніми спекотними днями, виявилося морозиво. Так, за три місяці у супермаркетах мережі продано 3,5 млн порцій, а це – майже 385 тонн!

Неймовірною популярністю користувалися й холодні супи – окрошка та холодник. Клієнтами мережі за три місяці з’їдено понад 7 тонн вказаних перших страв.

Також часто купувався пінний напій. За три місяці в супермаркетах мережі продано майже 3,6 млн літрів пива.

Надзвичайно активно купувалися і м’ясо. Так, влітку клієнтами VARUS придбано понад 4 тис тонн м’яса – сезон барбекю вийшов вдалим, понад 26 тис патріотичних курчат-табака «Байрактар» та 5 тис кг сала.

Це літо для України особливе – країну накрила російська навала, виникли нові потреби, змінилися пріоритети. Вся країна допомагає, як ЗСУ, так і вимушеним переселенцям. Клієнти VARUS не виняток. Чимало з них затоварювалися для волонтерських цілей. Саме тому популярними були товари бакалії та різні консерви.

Так, чек найбільшої літньої покупки у VARUS містив 124 позиції. Наймасштабнішою покупкою консервів стало придбання одним чеком 108 м’ясних та овочевих консервів. Ще один покупець взяв 106 рибних консервів за раз.

Окрім того, варто підвести підсумок й акції на підтримку ініціативи “Дитинство без війни” – проєкту, який займається забезпеченням та евакуацією до Туреччини дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування чи тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. Мережа доєдналася до проєкту 1 серпня. Завдяки небайдужості покупців, за місяць вдалося зібрати 372 619 грн.

Окрім покупок, клієнти VARUS також переказували бонуси на підтримку проєкту. Найбільша сума переказу – 526,10 грн. Ще були перекази 510 грн, 277 грн, та багато по 100 грн.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода