Shebel випустив «реперський» відеоролик для просування свого палива

Роль заправника-репера майстерно зіграв вiдомий актор Назар Задніпровський.

Коментарі 2722

Уявімо собі типову знайому усім водіям ситуацію: кінець робочого дня, черга машин на АЗС… Але як тільки звучить фраза «Shebel! До повного!» - все змінюється. АЗС перетворюється у імпровізовану сцену, заправний пістолет – у мікрофон, а сам заправник – у крутого репера. 

Ідея розповісти про якість пального через сучасну динамічну музику та несподіване перевтілення головного героя була запропонована агенцією Media Post разом з режисером Артемом Черосом. Це був вже другий успішний досвід співпраці між Shebel та рекламною агенцією. 

«Дуже приємно, що вже вдруге команда клієнта підтримала нашу ідею: використати гумор та сучасну музику у комунікації з споживачами пального. Якість продукту Shebel  викликає саме такі яскраві та позитивні емоції.»— коментує Тетяна Гребельнікова (РА Media Post).

 «Shebel останні шість років щоденно працює над тим, щоб водії могли впевнено заправляти українське паливо. У процесах виробництва ми дотримуємося жорстких вимог та стандартів, — коментує Сергій Федоренко, комерційний директор АТ «Укргазвидобування» (ТМ Shebel). – А от комунікацію зі споживачем намагаємося зробити більш легкою і емоційною».

Премєрний показ ролика відбувся 23 грудня, виключно у діджитал-каналах та з гнучким таргетингом на цільову аудиторію. Повноцінна рекламна кампанія з цим відеороликом планується на початку березня – в період сезонного росту активності на паливному ринку. 

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода