Шедевр їжематографу від KFC вийшов в прокат

Нова кампанія від агенції креативного маркетингу idealers для KFC Україна доводить, що вихід за рамки власної діяльності – це той підхід, якого має притримуватись будь-який бізнес сьогодні, щоб насправді зацікавити клієнта. Ресторан – вже давно не просто про їжу, а про емоції та стан, які вона дарує.

Коментарі 1072

З самого початку задача idealers полягала в тому, щоб нативно ввести в меню KFC лінійку «Сальса», тобто позиції з традиційним соусом мексиканської кухні. Та після ресьорчу й опитувань виявилось, що для української аудиторії така пропозиція не стане унікальною, і мало хто зрозуміє її цінність. Тож бренд стратеги винесли вирок: за сальсою ніхто не прийде.

Тому KFC Україна оголошують про запуск нової лінійки з акцентом на улюблений продукт клієнтів – курку. Але під новим соусом, тобто в іншому вигляді. Це ніби продовження першої частини фільму, де головний герой той самий, але опинився в новій ситуації. Отож назва кампанії «KFCіквел» в креативників з’явилась сама собою, а слоган прозвучав так: «Та сама курка в новій ролі». 

Основою рекламної кампанії стала тема кіно, а рекламне відео було створено у стилі трейлера з куркою одразу в багатьох ролях. В тому самому стилі були розроблені key-віжуали та візуальне наповнення для соціальних мереж. Маркетингова стратегія також охоплювала indoor і outdoor рекламу та співпрацю з блогерами.

Для просування KFCіквелу було вирішено запустити рекламу в мережі кінотеатрів Multiplex в блоку трейлерів та на екранах головного торгового центру столиці ТРЦ Gulliver.

Команда проєкту:

Агенція креативного маркетингу idealers

Project management: Вадим Гордєєв

Creative direction: Олег Свищ

Strategy: Роман Зотов

Copywrite: Володимир Олещенко

Art direction:  Веніамін Крижанівський

Pr: Анна Давиденко 

Продакшн idealers:

director/editing: Сашко Святський 

DOP: Євген Козеко 

Executive producer: Тетяна Павлюк 

Food stylist: Юлія Маланюк

1AC: Іван Селюк

Focus pooler: Серафім Кусакін 

Gaffer: Роман Панченко 

Гріп: Денис Прокопенко

Spark: Євген Сідоренко

Rental: Patriot

Title design: Антон Щербік

Tracking: Олександр Литвиненко, Денис Бєляєв 

Colorist: Ілля Пагорб

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода