ShortageUA: Як купити турнікет на Amazon та передати Повернись Живим

З початком війни купити бронік чи тактичну аптечку в Україні стало майже неможливо. Волонтери швидко знаходять та адресно доставляють товари першої необхідності, проте необхідність в таких товарах росте ще швидше. Де ж знайти дефіцитні товари? Вони є в роздрібних магазинах за межами України. Допомогу можна доставити на волонтерський сортувальний пункт, що зараз відкрилися в багатьох країнах.

Коментарі 1359

Команда IT-спеціалістів з України та кремнієвої долини, з перших днів задіяних в волонтерських проектах, створила портал ShortageUA, аби допомогти неформальній логістичній мережі по всьому світу, яка виникла на початку війни, бути більш скоординованою.

Як це працює?

  1. Платформа агрегує потреби, озвучені волонтерськими організаціями-партнерами
  2. Вивчає можливість доставки та формує актуальні списки для окремих локацій. Щось можна вільно відправити з Німеччини, щось з США.
  3. Готує інструкцію з доставки та адресою найближчого сортувального центру. В деяких локаціях доступна пряма пересилка за списками побажань на Amazon.
  4. Відвідувач сайту обирає, чим він може допомогти. Готує, відправляє та реєструє пакунок.
  5. Волонтерський логістичний хаб приймає пакунок та передає в Україну.

Співпраця

Модератори платформи реєструють дефіцитні товари за актуальними списками від Українських фондів і організацій, яким довіряють: Повернись Живим, Help Ukraine Center, Фонд Сергія Притули, Spivdiia, Nova Ukraine.

Відправляють через гуманітарні склади Нова Пошта та Meest Express. Також надаємо адреси складів конкретних фонді за кордоном на окремі товари чи списки. Наприклад, організація Nova Ukraine має свій список для відправлення із Сан Франциско: https://shortageua.com/ua_nova_ukraine

Перші результати

Платформа запустилася тиждень тому. Щодня небайдужі українці та друзі України відправляють дрони, турнікети, рації, тактичні медичні аптечки та багато іншого на вказані адреси.

Можливо вже сьогодні ви або ваш друг, колега, знайомий маєте або ж можете знайти та купити те, що вже завтра врятує життя!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода