Штеффен Хоффманн призначений на посаду Президента групи Bosch у регіоні (Україна, Росія, Білорусія, Центральна Азія, Монголія, Кавказ

Із 19 січня 2021 року Доктор Штеффен Хоффманн (Dr. Steffen Hoffmann) зайняв посаду Президента Bosch в Україні, Росії, Білорусі, Центральної Азії, Монголії, на Кавказі. Він змінив на цій посаді Ханс'юргена Оверштольца, який очолював регіон із лютого 2016 року.

Коментарі 1217

Хоффманн пройшов великий кар'єрний шлях у Bosch, почавши працювати в компанії у 1992 році на посаді менеджера-стажиста відразу після закінчення навчання в університеті. Він отримав ступінь бакалавра в галузі управління бізнесом в Університеті Ерланген-Нюрнберг в Німеччині, а потім ступінь магістра і доктора філософії (Ph.D.) в Університеті Санкт-Галлена в Швейцарії. Із 1993 року Хоффман займав керівні посади в різних підрозділах і країнах, включаючи Німеччину, Японію, Південну Африку та Великобританію. У 2015 році він був призначений Президентом Bosch Великобританія, і за шість років його роботи річний обіг компанії виріс на 1 млрд фунтів. Хоффманн створив команду, що спеціалізується на рішеннях для Інтернету речей (IoT), які дозволили побудувати важливий бізнес у сфері, ключовій майбутнього Bosch.

Маючи за плечима майже 29 років досвіду роботи в Bosch, Хоффманн займеться різними аспектами бізнесу компанії в регіоні. «Я вважаю, що у регіону прекрасні довгострокові перспективи зростання. Ми продовжимо курс на збереження лідируючих позицій в Україні та сусідніх країнах з точки зору технологічного лідерства, зростання продажів і локалізацію виробництва», - говорить Штеффен Хоффманн.

Ханс'юрген Оверштольц, який пропрацював у Bosch 25 років, виходить на пенсію. За час його керівництва в Україні, Росії, Білорусі, Центральній Азії, Монголії і на Кавказі компанія продовжувала стабільне зростання в регіоні, незважаючи на макроекономічні труднощі.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода