Штучний інтелект створив ролик із рекламою пива — і краще його не дивитися

Реклама, створена генеративною моделлю Runway Gen-2, показує сюрреалістичних людей, які п’ють пиво під час барбекю, зливаються з банками, а потім гинуть у пожежі. І все це під веселу музику.

Коментарі 1278
Багато хто побоюється швидкого розвитку штучного інтелекту, вважаючи, що все це закінчиться ледь не повстанням машин.

Так це чи ні, невідомо, але нейромережа розуміється на жахах. Це довели Хелен Пауер і Кріс Бойл із лондонської продюсерської компанії Privateisland.tv.

Вони випустили рекламний ролик пива, згенерований нейромережею. Сюжет відео розгортається на звичайному задньому дворі під час барбекю. Грає «All Star» Smash Mouth, яка якнайкраще підходить як звуковий супровід сценки веселощів і безтурботності.

Однак картинка в ролику заворожує і лякає з перших секунд перегляду. І чим далі, тим більше. Спочатку ми просто спостерігаємо неправдоподібних людей, які п’ють пиво. Потім вони починають зливатися з банками напою, потім з’являється стовп вогню, в якому танцюють учасники. Закінчується реклама сценою згарища, при цьому продовжує грати Smash Mouth.
 video
Творці ролика пояснили, що він вийшов жахливим через примітивність нейромережі. Вони не сказали, які конкретно запити використовували для створення, але повідомили, що використовували «внутрішній набір даних із 240 мільйонів зображень і користувацький набір даних із 6,4 мільйона відеокліпів».

За матеріалами https://techno.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода