Швидке оформлення зеленої карти в Ощадбанку

Зібралися у Європу на власному авто чи мотоциклі? Чудова ідея! Залишились дрібниці — зібрати документи. Якщо віза вже у кишені, час подбати про страховку для транспортного засобу. Маєте КАСКО? Чудово, але цього замало. В країнах Шенгенської зони діє власна система страхування авто «Green Card». Це уніфікований поліс, який обов’язково треба оформити для перетину кордонів європейських країн.

Коментарі 795 промо

Зелена карта на автомобіль (автобус, мотоцикл чи причіп) — страховий поліс європейського зразка, мета якого убезпечити водія за кордоном від ризику дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої можливо пошкодження власного транспорту чи майна і здоров’я інших учасників дорожнього руху. Отримати тату страховку не складно, особливо, якщо замовити її в Ощадбанку.

Чи можна обійтися без поліса

У випадку перетину європейських кордонів не варто покладатися на удачу. Зелена карта діє в понад 40 країнах, і перевірка її наявності — обов’язковий елемент митного контролю. Відсутність страховки карається штрафом у розмірі від 800 €, може призвести до затримання автівки чи повній відмові для подальшого проїзду.

Ризикувати не має сенсу, адже для оформлення зеленої карти потрібно виконати прості кроки:

  • Звернутися до менеджера у відділенні банку чи через чат-бот у месенджері.
  • Подати запит на страховий поліс.
  • Надати паспорт, ідентифікаційний код та техпаспорт на транспортний засіб.
  • Внести оплату за поліс.

Процедура займає лічені хвилини і важливий документ видається на руки. Мінімум документів, жодних організаційних ускладнень — процес налагоджено як годинник, для того, щоб забезпечити безпечну подорож кожному клієнту.

Замовляйте у того, кому довіряєте

Справедливе питання — чому варто звернутися по зелену карту саме до Ощаду? Адже логічний хід мислення підказує, що без посередників у будь-якій операції знижується ризик помилок та перевитрат часу і коштів. Із зеленою картою діють дещо інші закони, і ось, чому:

  • Вартість поліса уніфікована, тому зайвих націнок не буде навіть у посередника.
  • Налагоджена співпраця банку з перевіреними страховими компаніями — для надійності виконання запиту якісно і в строк.
  • Широка мережа філій, до яких зручно звернутися за послугою у вільний час.
  • Наявність онлайн замовлення поліса, що суттєво економить час.
  • Оперативний розгляд заявки в режимі реального часу чи не довше одного робочого дня.

У випадку оформлення зеленої карти, посередництво зменшує організаційне навантаження та підвищує рівень надійності замовлених послуг у кінцевого постачальника. Зелена карта на автомобіль від Ощадбанку — надійність і безпека подорожі у Європу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода