Швидкий креатив про сервіс Vartis від mirrolab

Креативне агентство mirrolab розробило рекламні креативи за 7 днів від брифу до реалізації.

Коментарі 1266

Vartis — вітчизняний постачальник металопрокату, гуру продажу чорного металу для будівельних цілей.

Ринок чорного металу нішевий та не вирізняється яскравими кампаніями. Але навіть чорний метал може набути кольорів, стати яскравим і привернути увагу.  Перед агентством mirrolab стояло завдання підвищити впізнаваність бренду, довіру клієнтів та показати, що головна відмінність Vartis — дійсно крутий сервіс.

Основою аудиторії були роздрібні покупці. Тому агентство пішло спілкуватися з ними і шукати в мережі їх відгуки про різні компанії металопрокату. Виявилося, що для людей металопрокат скрізь однаковий. Для них труби зварні та труби профільні всюди плюс-мінус схожі, а швелер… Ну швелер завжди у вигляді букви П, тут складно його зіпсувати. Клієнти говорять найбільше про сервіс та підтримку працівників на складах. Тому, аби мати свіже звучання в головах клієнтів, в mirrolab зробили акцент не на продукції, а на сервісі. І насправді це дуже сильна сторона Vartis. Так з’явилась ідея, що металопрокат сам тобі сервіс не зробить — для цього потрібні навчені люди та продумана логістика. Так і з’явились повідомлення, в яких продукція — ніщо без кваліфікованої та швидкої роботи людей, адже: арматура сама себе не наріже, труба сама себе не доставить, а швелер сам себе не завантажить.

У результаті креативні повідомлення працюють ефективніше в рекламних кампаніях, завдяки чому вартість показу реклами в Facebook стала в 2,5 рази менша, ніж у попередніх рекламних оголошеннях.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода