Siemens та Serviceplan Ukraine діляться секретом бездоганного запікання

Serviceplan Ukraine та бренд побутової техніки Siemens розкривають секрет ідеально запечених страв на прикладі рум’яної качки по-пекінськи у новій рекламі духової шафи Siemens з унікальною технологією roastingSensor Plus*.

Коментарі 2007

Технологія roastingSensor Plus – інноваційний термощуп із трьома точками заміру, який точно і надійно визначає внутрішню температуру страви під час приготування її у духовій шафі. Така сенсорна технологія робить запікання їжі ще простішим та дозволяє раз за разом максимально точно повторювати улюблений рецепт.

Нове рекламне відео від Serviceplan Ukraine – це історія закоханого подружжя, в якій Siemens допомагає героям відкривати в собі кулінарні таланти та готувати страви, гідні статусу пам’ятного подарунка.

«На своєму шляху до становлення як лідера цифрових інновацій у галузі побутової техніки Siemens рухається до нового позиціонування бренду: втілення прагнень (Empowering Ambitions). Воно відображає змінене ставлення глобальної цільової аудиторії бренду, «шукачів прогресу», тобто допитливих та орієнтованих на продуктивність лідерів думок, які прагнуть розвиватися в усіх сферах життя, персонально та соціально. Розумні прилади Siemens класу преміум надихають їх та підтримують у реалізації їхніх прагнень удома та за його межами за допомогою рішень, які дають їм змогу впроваджувати зміни: у піклуванні про власне здоров’я, у веденні екологічного способу життя та в усіх інших прагненнях до кращого майбутнього», – ділиться Коріна Тришин, Brand Communication Manager ТОВ «БСХ Побутова Техніка».

Глобальна комунікативна платформа побутової техніки Siemens «What if…» передбачає акцент на преміальності та дуже чітку структуру побудови роликів: усі сцени мають бути збудовані у суворій послідовності та містити ключові повідомлення, які визначають платформу, – розповідає Ігор Клименко, креативний директор Serviceplan Group Україна. – Незважаючи на суворі рамки, ми змогли створити цікаву змістовну історію, в якій є місце як для демонстрації можливостей продукту, так і для сучасної повістки: чоловіки можуть займатися домашніми справами нарівні з жінками.

Нова відеоробота стала першим та успішним досвідом знімання ролика для побутової техніки Siemens в Україні, а також приводом для гордості та демонстрації креативного потенціалу Serviceplan Ukraine».

 video

*роустинСенсор-плас

Bosch («БСХ Побутова Техніка»)

Marketing Director – Яна Янова

Brand Communication Manager – Коріна Тришин

Serviceplan Ukraine

Creative Director – Ігор Клименко

Art Director – Ксенія Березовська

Copywriter/Group Head – Інна Дінова

New Business Director – Аліна Бойко

Producer – Марина Санкович

Pronto Film:

Director – Віктор Масляев

DoP – Кирило Шлямин

Still photograph – Дмитро Перетрутов

1st AD – Олексій Осадченко

Executive producer – Ірина Ішкова

Producer – Света Нікітова

Bidding producer, PA – Анна Усова

Art director – Анастасія Гайдаєнко

Production manager – Микола Полудень

PM on set – Сергій Соловйов

Casting – Mama Casting

Food stylist – Юлiя Маланюк

Stylist-MUA – Aralova team

Location managers – Turbo location

Gaffer – Юрій Рибченко

Postproduction Producer – Назар Залуцький

Postproduction – Юрій Гузій

СС – Дмитро Василенко

Sound designer – Евгеній Бєдненко

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода