Siemens залишився без гендиректора

Через невдоволення акціонерів

Коментарі 1642
Головний виконавчий директор Siemens AG Петер Лешер пішов у відставку. Його змінить на цій посаді один з членів правління компанії.

Про це йдеться в прес-релізі Siemens.

Рішення має бути схвалено наглядовою радою Siemens на зустрічі в цю середу. У четвер компанія оприлюднить фінансову звітність за третій фінквартал.

Причиною дострокової відставки стали невдалі інвестиції і великі збитки другого за величиною виручки концерну Німеччині останнім часом, передаєDeutsche Welle. Представник концерну утримався від відповіді на запитання в можливого наступника.

Серед великих невдач експерти називають відмову Siemens від співпраці з французькою компанією Areva. Негативно на репутації концерну відбився і той факт, що терміни поставок нових швидкісних поїздів ICE для залізничної компанії Deutsche Bahn затрималися більш ніж на рік.
 

Були також і технічні проблеми: так, поставлені в США вітрогенератори незабаром після введення в експлуатацію прийшли в непридатність, їх ремонт обійшовся в €100 млн. Все це викликало невдоволення акціонерів, які зажадали зміни керівництва.

Минулого тижня концерн оголосив, що не зможе досягти цільового показника рентабельності не менше ніж 12% впродовж фінансового року, що завершується 30 вересня 2014 року.

Зазначимо, Петер Лешер очолював Siemens з 2007 року. За цей часприбуток Siemens регулярно ставав все гіршим від прогнозів (як власних, так і ринкових), що викликало невдоволення акціонерів.

Обговорити з іншими читачами:
Погода