Синестетичний досвід: як DC разом з glo™ перетворили смаки на музику

Робота з тютюновою індустрією — це завжди задача із зірочкою через додаткові правила у комунікаціях. Маркетингове агентство Digital Chain разом з клієнтом “Бритіш Американ Тобакко” (British American Tobacco) розповідають про особливості, виклики та захоплення, які супроводжували створення проєкту Музичний HYPER Set

Коментарі 2497
glo™ HYPER — найпрогресивніший пристрій лінійки девайсів бренду, але це не єдина його особливість. Спеціально для нього була розроблена широка лінійка яскравих стіків, призначена для любителів експериментів та вибухових вражень. Розмаїття смаків від легкого ягідного до вибухового тропічного дозволяє кожному знайти щось собі до вподоби на свій індивідуальний смак. Проте як донести цю інформацію до аудиторії так, щоб вона реально запам’яталася?

Бренд glo™ (Бритіш Американ Тобакко) у своєму фірмовому стилі обрав яскравий і неформальний способ прокомунікувати розмаїття смаків для glo™ HYPER — залінкувати смак і музику, зануривши прихильників бренду у неймовірну атмосферу на масштабній онлайн-вечірці.
Ми хотіли розкрити розмаїття та багатогранність смаків стіків з капсулою neo™ для glo HYPER у нестандартний спосіб. Об’єднавши 4 яскравих смаки та 4 різних музичних стилі в одному HYPER сеті, ми показали, що зі смаками, так само як і з музикою, можна експериментувати та обирати в залежності від настрою. Адже glo™ може бути різним для різного тебе

розповів старший бренд-менеджер glo™ Костянтин Білоцерківський

У реалізацію пішли з PR-партнером компанії — міжнародним маркетинговим агентством Digital Chain (DC). І перше, що зробили в рамках проєкту — з головою занурилися у світ сучасної української музики, щоб обрати артистів для колаборації. Кожен смак мав свої орієнтири, відповідно до власного характеру, тож шукали не наосліп. Від початку знали, що, прикладом, Redberry Pastel буде звучати саме у соковитому, зухвалому R&B, тощо. Зрештою для колаборації обрали MamaRika, DJ Katro Zauber, Artem Pivovarov та Sonya Kay, які відповідали всім формальним вимогам та ідеально зрозуміли настрій і вайб “своїх” смаків neo™. В рамках WOW-колаборації артисти створили чотири унікальні композиції, по одній на кожен з вибухових смаків стіків neo ™ для glo ™ HYPER, що об’єдналися у плейлист Музичний HYPER Set.

Задля максимального ефекту обрали стратегію снігового кому — розділили комунікацію на 4 хвилі, кожна з яких доповнювала і збагачувала попередню, сприяючи зростанню зацікавленості у проєкті. Інформаційним партнером Музичного HYPER Set’у стало видання JetSetter. До анонсування були залучені блогери та лідери думок, та й на сам івент запросили відомих гостей — DJ Олімпія Вайтмусташ, Іван Кришталь, Ярослав Князев, Андрій Гонковський і блогерка-мільйонниця Таня Пренткович приєдналися у студії до ведучого заходу Володимира Остапчука.
Найбільш адреналіновим моментом, мабуть, стало те, що ми адаптували плани у самому розпалі роботи над процесом. То було якраз на межі послаблення карантину і введення нових обмежень — тож у якийсь момент ми одночасно планували два варіанти вечірки, офлайн і онлайн. Через посилення карантинних вимог обрали другий варіант і переконалися, разом із тисячами глядачів, що нові часи створюють нові традиції, такі ж круті та драйвові, як і звичні формати

поділилася Наталія Подольська, PR-директорка Digital Chain.

Ключовий момент організації івенту саме в онлайні — продумана до секунди програма, репетиції та безліч врахованих дрібниць. Переключення камер, час для артистів, щоб перевести дух між піснями та перейти зі сцени до бренд-зони, розваги між блоками, аби івент був цікавим та захоплюючим для глядачів по той бік екранів — все це треба врахувати та ретельно опрацювати. Тим більше коли онлайн-трансляція івенту проходить одночасно на двох крупних майданчиках — YouTube-каналі glo Ukraine та платформі MEGOGO LIVE. Запис вечірки на Youtube-каналі glo Ukraine в продовжує набирати перегляди і зараз — цікавий формат і програма шоу приваблюють глядачів і після онлайн-ефіру.

Онлайн-вечірка Музичний HYPER Set пройшла 26 листопада, але враження від неї лунали в мережі весь перший тиждень грудня. Загалом проєкт перевиконав поставлені KPI по кожній з чотирьох хвиль, зібравши понад 50 виходів у ЗМІ, більше 350 згадувань у соціальних мережах KOLів та артистів та загальне охоплення аудиторії 18+ у понад 4 мільйони. Крім того, треки з Музичного HYPER Set’у кілька разів очолювали українські чарти Youtube music, Apple music та Spotify.

Подивитися, як це було, та зануритися в насичену атмосферу бекстейджу проєкту Музичний HYPER Set можна в яскравому ролику MAKING OF.

 video
Клієнт: Бритіш Американ Тобакко
Бренд: glo™
Проєкт: Музичний HYPER Set

Execution team: PR & Communications
Execution: Natalia Podolska & Karina Kovalenko
Accounting: Elena Kartoshkina, Olga Garaieva
PR & SMM: Ekateryna Smolovyk, Aleksandr Maksymenko, Arina Voitashevska, Maria
Meshkova
Design: Daria Kravchenko
Creative: Sergii Glatsovskyi, Aleksey Gurinenko, Yulia Litvishkova, Oleg Tandalov, Viktoria
Levchenko, Viktor Kolodiazhniy, Sophia Korsovetskaya, Danil Godun
Digital: Volodymyr Vasilenko

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода