Siri можливо заговорить українською мовою

Нині користувачам техніки Apple в Україні доводиться користуватись голосовим помічником Siri російською, англійською чи іншою мовою.

Коментарі 863

На сайті Apple опублікували вакансію аналітика анотацій для команди голосового помічника Siri. Її особливість у тому, що фахівець має вільно володіти українською мовою. Це дає змогу припустити, що компанія планує розширити можливості свого голосового помічника і він уже скоро заговорить українською.

В описі вакансії зазначається, що майбутній працівник повинен мати попередній досвід користування Siri і мати добре чуття до правильності використання мовних зворотів. Також треба розумітися в діалектах української мови і доцільності його вживання. 

Працівник буде слухати і транскрибувати аудіофайли для оцінки відповідей Siri та правильності використання нею мови за встановленими заздалегідь критеріями.

Серед інших вимог до кандидата, крім вільного володіння українською мовою і високого рівня англійської, також значаться:

  • мати попередній досвід роботи на посаді аналітика чи тестувальника;
  • вміти самостійно орієнтуватись в системах на інструментах Apple;
  • увага до деталей і навички критичного мислення при оцінці використання мови і діалекту Siri;
  • мати високі навики комунікації і вміти працювати в команді;
  • досягати максимальних цілей за короткий проміжок часу.

Бажаною також є наявність диплому бакалавра. Місцем роботи у вакансії зазначене ірландське місто Корк, де базується європейське представництво Apple.

За матеріалами https://ms.detector.media/

Обговорити з іншими читачами:
Погода