Скільки часу потрібно для перегляду найкращих серіалів всіх часів?

У 2020 році серіали стали одним з найпопулярніших видів розваг. Стрімінгові платформи віднотували зростання кількості підписників, а капіталізація таких гігантів як Netflix зросла на 72% в порівнянні з попереднім роком.

Коментарі 1629
Команда аналітиків Picodi.com вирішила порахувати, скільки часу довелося б виділити на перегляд найбільш значущих для світової попкультури серіалів. У рейтинг потрапили серіали з найбільшою кількістю переглядів і найвищими оцінками.
Номер один у рейтингу мультсеріал «Сімпсони». Він став джерелом незліченної кількості мемів і налічує вже майже 700 епізодів. На знайомство з усіма сезонами, які беруть початок в 1989 році, піде 322 години безперервного перегляду.

Другу позицію в нашому рейтингу займає телесеріал «Надприродне» (оригінальна назва – Supernatural). На перегляд усіх 15 сезонів потрібно виділити 245 годин. На третьому місці опинився «Доктор Хаус», тривалість якого 131 година.

Але бути в курсі телевізійних трендів зовсім не означає витрачати десятки годин перед екраном. Короткі, але не менш популярні серіали – «Чорнобиль» від HBO і «Ферзевий гамбіт» тривають всього 5 год 27 хв і 6 год 35 хв відповідно.

Якщо наважитися на марафон серіалів і подивитися всі найбільш рейтингові, доведеться витратити 2 806 годин. Що еквівалентно 175 дням з урахуванням перерви на 8-годинний сон.

Методологія та джерелаДані про серіали були взяті з онлайн-бази даних про кінематограф — IMDb.com. У рейтинг потрапили позиції з оцінкою 8,0 і вище, а також з кількістю оцінок від 250 тис. Загальну тривалість серіалу ми отримали шляхом підсумовування довжини кожного окремого епізоду. Ми включили сезони та епізоди, випущені до березня 2021 року. Серіали, відмічені зірочкою, все ще знімаються або заявлено про їх продовження на наступні сезони.

По материалам https://www.picodi.com
Обговорити з іншими читачами:
Погода