Скільки грошей переказали українцям з-за кордону за рік війни

Міжнародний сервіс грошових переказів TransferGo поділився, як змінилися динаміка грошових переказів з-за кордону в Україну з початку війни та розказав, як допомагав українцям протягом року

Коментарі 1134
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Протягом 12 місяців від початку повномасштабного вторгнення росії, користувачі TransferGo здійснили більш ніж 5,5 мільйонів переказів коштів в Україну. Загальна сума переказів за рік сягнула понад 500 мільйонів євро.

До п’ятірки країн, звідки було здійснено найбільше транзакцій, увійшли Польща, Чехія, Литва, Угорщина та Німеччина. Значну кількість переказів українці також отримали з Великої Британії, Словаччини, Естонії, Данії та Франції.

«З перших днів війни ми стали свідками того, як люди з усього світу намагались підтримати Україну, надсилаючи заощадження своїм близьким та знайомим, а також благодійним організаціям. Як наслідок, кількість переказів в Україну за рік зросла на 30%», — зазначив генеральний директор та співзасновник TransferGo Даумантас Двілінкас.

Маючи гостру потребу здійснювати миттєві та безпечні перекази додому, послугами TransferGo активно користувалися й українці, що були змушені покинути країну через війну. Так, за рік кількість українських користувачів сервісу зросла на 63% та сягнула позначки майже у 2,5  мільйони осіб. 

У відповідь на злочинну агресію проти України, TransferGo став одним із перших міжнародних сервісів, який скасував можливість переказу коштів у росію.

Також у сервісі відмовилися від будь-якої комісії за перекази в Україну не лише за картками, а й за IBAN з усіх країн Європи, щоб українці змогли отримувати кошти швидко та безоплатно.

Крім того, у вересні 2022 року TransferGo став одним із підписантів Спільної заяви надавачів послуг з переказу коштів в Україну у Брюсселі. Мета угоди — співпрацювати для розширення можливостей для здійснення доступних та прозорих переказів коштів на підтримку українців та України.  

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода