Скарлетт Йоханссон знялася у рекламній кампанії Prada Galleria

Над зйомкою працював художник-концептуаліст Алекс Да Корте

Коментарі 1148
Prada показав рекламну кампанію оновленої сумки Prada Galleria. Вона була випущена в 2007 році і названа на честь розташування легендарного флагмана бренду в Мілані - розкішної торгової галереї Galleria Vittorio Emanuele II. Саме там Маріо Прада відкрив свій магазин у 1913 році. І з того часу ця модель набула статусу «класики» італійського будинку.

Цього разу Prada об'єднався з американським художником-концептуалістом Алексом Да Корте під час створення кампейну «Скляний вік». Назва була обрана недарма. Від вітрин до екранів – у нинішніх реаліях наш світ формується через фізичні та метафоричні вікна. І скло стає своєрідним «простором для фантазії».

Особою рекламної кампанії було обрано Скарлетт Йоханссон. За словами художника, саме їй, як нікому іншому, вдається вишукано перевтілюватися в різні особистості.

«Ніколи не думала, що маю шанс співпрацювати з ним. Можливість працювати з Алексом у мультимедійному контексті, використовуючи елементи дизайну Prada для створення персонажів, які є частиною роботи про кохання та саморефлексію, була справді захоплюючою», — каже Скарлетт.
Обговорити з іншими читачами:
Погода