Робо Точні Аналізи

Кейс «Робо Точні Аналізи» від агенції «Skykillers» для європейської мережі медичних лабораторій «Сінево» в Україні

Коментарі 1116

Сінево в Україні має широку мережу лабораторних відділень із національним покриттям і 7 потужних, оснащених за останнім словом техніки лабораторій. Входить до складу європейського медичного холдингу Medicover, який присутній в 10 країнах Центральної та Східної Європи.

Аудиторія

Жінки значно частіше, ніж чоловіки, звертаються в медустанови. Тому головна цільова аудиторія — жінка, яка приймає рішення з питань медицини для себе та всієї родини.

Фокус

Найголовніше в лабораторній діагностиці це точність (лабораторна діагностика, якій можна довіряти автоматизація процесів, що виключає людський фактор), швидкість (у всьому), зручність (відділення по всій країні поруч з клієнтом). Головний фокус в комунікації 2020 — це точність.

Завдання

Як розповісти аудиторії про точність у лабораторній діагностиці? Відповідь проста — аналізи роблять роботи-аналізатори, а всі процеси максимально автоматизовані.

Ідея

Людям від природи складно робити багато речей одночасно. Роботи — багатозадачні, не втомлюються, у них немає поганого настрою чи лікарняного. Вони працюють точно, як швейцарський годинник (збіг чи ні, що багато аналізаторів у «Сінево» саме зі Швейцарії).

Рішення

Ми створили серію роликів #РобоТочніАналізи для рекламної кампанії. Чотири сюжети порівнюють людину і машину у режимі мультизадачності. Для того, щоб це було із душею і знайшло відгук у кожного — були використані поширені життєві ситуації.

 video

Клієнт

Європейська мережа медичних лабораторій «Сінево» в Україні

Агенція

Skykillers


За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода