«Skykillers» та «ТМ Бащинський» зробили рецепти крутих сендвічів

Кейс «Нарізка від Бащинського» від агенції «Skykillers» для «ТМ Бащинський»

Коментарі 1543

ТМ Бащинський

Входить в топ-5 м'ясопереробних виробників України, займаючи друге місце з показником 13.5% від загального об'єму. В асортименті понад 500 найменувань і більше 5 торгових груп: сосиски, варена група, напівкопчені ковбаси, делікатесна група, м'ясні снеки, сендвічі, заморожені готові продукти та нова категорія продуктів - кулінарні вироби.

Технології, цінності та свіже охолоджене куряче м'ясо — це три кити, а точніше курки, на яких стоїть компанія. ТМ впевнено дивиться в майбутнє, де перед нею стоять амбітні цілі — стати лідером не лише українського м'ясопереробного виробництва, а й завоювання прихильності на ринках інших країн.

Бекграунд

Бутерброди загалом і нарізка на бутерброді зокрема — це стара добра класика. Універсальна, проста їжа для всіх, усюди й у будь-який час. Але, як це трапляється зі всякою класикою, вона застаріває.

Проблема

Думаєте «бутерброд»— уявляєте шмат батона з ковбасою. Що трапилось? Сама ідея бутерброду застаріла та потребує оновлення.

Рішення

Зробити бутерброд great again.

Цілі

Сформувати звичку споживання якісних та сучасних нарізаних м'ясних делікатесів.

Донести переваги упакованої нарізки перед гастрономічною.

Диференціюватися від нарізки середньої якості у вакуумних пакуваннях.

Сутність бренду

Ми вирішили оновити ідею бутерброду — і зробили з нього сендвіч. Сендвіч це не просто хліб з м'ясом. Це смачно, красиво, поживно, різноманітно й не набагато складніше, ніж той бутерброд. Особливо, якщо дати тому, хто буде його готувати, рецепт.

Це ми й заклали у позиціювання: з нарізкою від Бащинського кожен може зібрати собі смачний сендвіч.

Меседж

Пакування

13 SKU — 13 рецептів крутих сендвічів. Тепер не потрібно паритися та думати: "Що ж купити?", "Чому не написав список?", "Підходить айолі до салямі?" — і таке інше. Хапай пачку і користуйся як інструкцією!

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода