Слід в рекламі 2021

В 2021 році лауреатами нагороди "Слід в рекламі" стали Олексій Мась та Віктор Ішков.

Коментарі 3587

Кожного року Всеукраїнська рекламна коаліція відзначає заслуги людей, які зробили вагомий вклад в розвиток рекламного ринку України. Нагорода заснована в 2014 році. За останні 17 років було відзначено 38 лауреатів.

В 2021 році нагородження "Слід в рекламі" відбулось в рамках церемонії нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2021. Премію присудили двом особистостям – Олексію Мась та Віктору Ішкову.

Олексій Мась

Олексій був один з найяскравіших людей в історії українського інтернету. Він був одним із піонерів та перших серійних підприємців уанету. Олексій створив файлообмінник Infostore, поштовий сервіс Mail.ua, також він один з ідейних натхненників та організаторів iForum. Також Олексій працював у компанії «Київстар», потім займався власним проектом «крафтових соцмереж». 

Як згадують колеги, Олексій був мрійником та борцем за свободу. Він умів заразити людей довкола підприємницьким драйвом. Був постійним оптимістом, який не здавався перед перешкодами. Це була дуже позитивна людина, яка завжди посміхалася і заряджала гарним настроєм.

Він назавжди залишиться в історії українського інтернету та рекламного ринку.

Віктор Ішков

Віктор Ішков, керуючий партнер та CEO креативного агентства BBDO Ukraine.

Почав роботу у маркетингу 2000 року. З 2003 року працював з міжнародним бізнесом в Ogilvy & Mather, реалізував понад 500 проектів. З 2010 – керуючий директор Ogilvy&Mather. Агентство №1 за рейтингом професійної репутації в Україні в 2011 р. Чотири роки поспіль – Агентство Року в Україні (2010, 2011, 2012, 2013).

Найефективніша агенція в Європі за версією EFFIE+Warc у 2012 році. Володар 4-х Канських дипломів у категоріях: Film, Promo&Activations, Direct та Digital.

З лютого 2014 року управляє групою компаній BBDO Ukraine — українським офісом найтитулованішої креативної агенції у світі. З 2017 року також відповідає за бізнес мережі BBDO у Середній Азії. Агентство неодноразово визнавалося найкращим в Україні (Агентство Року), а також виросло у кілька разів за фінансовими показниками доходу та прибутку.

Починаючи з 2014 року BBDO щороку входить до топ-3 за рейтингом професійної репутації (серед 100 найкращих маркетинг-директорів України). Серед клієнтів агенції як міжнародні компанії та бренди (Mars, VISA, InBev, Pepsi, Toyota/Lexus), так і найбільші локальні.

Єдиний креативний менеджер в Україні, який виграв три Гран-Прі EFFIE з двома різними агенціями — один раз з Ogilvy і двічі з BBDO.

З усіма лауреатами нагороди «Слід в рекламі» минулих років можна ознайомитися на сайті vrk.org.ua в розділі «Слід в рекламі».

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода