Слова знайдуть свій шлях

Нова іміджева кампанія lifecell

Коментарі 846

Нині як ніколи важливо бути на зв'язку з рідними та друзями. Під час обстрілів мільйони українців чекають у месенджерах на «плюсики» та «У мене все ок» від близьких. Знати, що найдорожчі вам люди перебувають у безпеці, -  це справжній скарб. Саме про це розповідає перша за п’ять років іміджева кампанія мобільного оператора lifecell, лейтмотив якої — зв’язок долає все.

«Для нас було важливо торкнутися найціннішого зараз — можливості спілкуватися один з одним. Дзвінок, слово, серденько в месенджері — ось наші головні герої. А завдання мобільного оператора полягає у тому, аби всі повідомлення вчасно доходили до своїх адресатів», — коментує запуск кампанії Аві Щупак, керівниця відділу маркетингових комунікацій lifecell

Важливість комунікації важко переоцінити. Це не тільки про зв’язок, це про емоції та турботу. Іміджева кампанія має на меті достукатися до кожного, адже вона про всіх.

«Ідея народилась минулого літа. Тоді ми з командою змогли трошки видихнути та осмислити досвід перших місяців повномасштабної війни. У процесі обговорення ми зрозуміли, що можливість бути на зв'язку з рідними стала найважливішою цінністю», — розповідає Євген Молна-Івасюк, Creative Director глобальної диджитальної агенції Isobar Ukraine, — «Далі з'явилась і форма втілення ідеї — бабли з повідомленнями «Як ти?» і «Все добре». Вони вже на той час стали народними символами любові».  

 video

lifecell

Head of Marcom – Аві Щупак

Creative communication lead – Антон Цибенко

Creative сopywriter – Віктор Антропов

Brand manager – Тетяна Ільєнко

Agency

Creative Director: Eugene Molna-Ivasyuk

Client service director: Sasha Baidikova

Project manager: Kateryna Starytska

Designer: Ivan Briantsev

Copywriter: Mariia Karmanna

Production: Electric Sheep Film

Director: Gleb Feldman

DOP: Anton Fursa

1st AD: Dzen Dzen

Executive producer: Andrei Copots

Producer: Danyukova Olya

Bidding Producer: Anna Kulishenko

Production manager: Andrew Naumchuk

Casting:  Karin Melnychenko 

Production designer: Danil Dubrovskiy

Editing: Victor Lisin

Color: Valentyn Vernigor

Sound: Maks Nikitenko

Postproduction: Wizard

Equipment: PATRIOT RENTAL

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода