Смачна аналітика: як VARUS шукав несподівані смакові поєднання в їжі

До Дня закоханих мережа VARUS провела Instagram-конкурс «Смак найкращої пари», де дізналась про незвичні гастрономічні вподобання своїх клієнтів, серед яких – поєднання продуктів, до яких більшість із нас не звикли у повсякденному житті. Тож, завдяки активності дописувачів та їхній креативності, мережа дізналася багато цікавих смакових поєднань та розширила власні кулінарні горизонти.

Коментарі 807

Учасники конкурсу, яких було понад 700 людей, розповідали про несподівані поєднання інгредієнтів, які можливо для когось вже є кулінарними фаворитами. Наприклад, курка та мед або ананас, сир та виноград або груша тощо. Проте, серед варіантів зустрічалися й такі, що, на перший погляд, можуть здатися вражаючими, а подекуди й досить дивними. Мабуть, більшість із нас шокує тандем білого шоколаду з ікрою або ж шпротів із ківі.

Отже, якщо ви полюбляєте готувати, то вам буде цікаво дізнатися та спробувати нові смакові поєднання в їжі. До вашої уваги – цікаві пари, запропоновані клієнтами VARUS, які навдивовижу чудово смакують.

Топ-5 найбільш незвичних продуктових пар:

  • шпроти та ківі;
  • сало та шоколад;
  • сіль та кава;
  • білий шоколад та ікра;
  • спагеті та фует.

Також серед несподіваних смакових уподобань учасників конкурсу були добре знайомі всім смакові поєднання:

  • курка та ананас;
  • сир та виноград;
  • сир Брі та груша.

Нагадаємо, що для участі в конкурсі потрібно було поділитись у дописі чи сторіс парою продуктів з несподіваним смаковим поєднанням. Подарунки розігрувалися серед всіх учасників, хто виконав умови Instagram-конкурсу «Смак найкращої пари»», який тривав з 05.02.2023 по 09.02.2023. Ми обрали 20 щасливчиків, які отримають свої подарунки від VARUS. Вибір переможців відбувся за допомогою random.org.

Смакові вподобання і власне поєднання продуктів – це дуже індивідуальна річ. Проте, іноді можна спробувати щось новеньке і дозволити собі експерименти. Купуйте улюблені товари за найкращими цінами та насолоджуйтесь різномаїжжям разом із VARUS”, - говорить Ольга Румянцева, директор з маркетингу мережі VARUS.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода