Смачна новинка «Уманський лимонад» яблуко

Пивоварня «Уманьпиво» продовжує радувати українських споживачів своїми смачними та яскравими новинками. Там стартував розлив «Уманського лимонаду» зі смаком яблука.

Коментарі 2124
«Ми постійно працюємо над розширенням асортименту, щоб відповідати запитам споживачів і саме тому ТМ «Уманський лимонад» поповнилася новинкою. Тепер, окрім класичного «Уманського лимонаду», з’явився яблучний. Найближчими днями його можна буде знайти на полицях роздрібних магазинів та мережевих супермаркетів», - розповфдаютьу прес-службі компанії «Уманьпиво».

Лимонад готують зі спеціально підготовленої і очищеної води, цукру та яблучного соку. Вміст натурального соку зі стиглих та солодких українських яблук робить напій смачним та освіжаючим.

Напій буде представлений у чотирьох форматах упаковки: ПЕТ-пляшках об'ємом 0,5 л, 1,5 л, та у склі об’ємом 0,5 та 0,33л.

«Донедавна наш лимонад був представлений лише у двох форматах – скляна пляшка об’ємом 0,5 літрів та пластикова пляшка, об’ємом 1,5 л. Проте відтепер улюблений напій не лише з новою та яскравою етикеткою, а ще й і у новому форматі – елегантній та зручній скляній пляшці об’ємом 330 мл. Більший вибір форматів дозволить нашим прихильникам обирати найзручніший для кожного. До того ж формат 0,33 буде зручним для наших найменших прихильників», - каже СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Нагадаємо, що ТМ «Уманський лимонад», яка належить пивоварні «Уманьпиво», представлена двома смаками: класичний та яблуко. У складі лимонаду немає штучних барвників і підсолоджувачів.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода