“Смак мандрів”: новий конкурс від VARUS

Через війну подорожі за кордон недоступні багатьом українцям, але приємні спогади про мандри з минулого завжди приємно зігрівають. Тому мережа супермаркетів VARUS запустила для своїх клієнтів конкурс в мережі Instagram “Смак мандрів”. Аби взяти в ньому участь та виграти призи, треба згадати про смаколики, що найбільш запам’яталися під час подорожей і поділитися враженнями про них.

Коментарі 1863

Подорожі – це нові враження, знайомства, фотографії в соцмережах, цікаві відкриття та куштування нових страв. Кожна країна, де ми буваємо має свої кулінарні особливості.

Тому VARUS запустив для своїх клієнтів конкурс “Смак мандрів”. Головна мета —  підтримати настрій українців та нагадати їм про приємності подорожей. А ще – про смак тих страв, які вони скуштували у відпустках та на канікулах.

Конкурс триватиме з 22 по 26 липня.

Аби взяти участь у конкурсі дуже просто:

  • Пригадати смаколик, який найбільше запам’ятався десь у подорожі.
  • Розказати про враження від цього на власній сторінці в Instagram у сторіз чи дописі.
  • Тегнути офіційну сторінку @varus.ua в Instagram та поставити хештег #varus_смак_мандрів
  • Бути підписаними на varus.ua
  • У коментарях під дописом про конкурс залишити будь-який коментар, чекати на повідомлення-підтвердження участі від VARUS і вірити в свою удачу.

Розіграш проводитиметься щодня з 22 по 26 липня. Організатори обиратимуть 5 щасливчиків, які отримають подарунок зі смаком подорожей, а саме набір зі смачних імпортних продуктів — оливок, солодощів, делікатесів.

Переможців визначатимуть випадково за допомогою сервісу random.org. Один учасник може взяти участь у конкурсі лише один раз за весь період його проведення, щодня список учасників оновлюється. Офіційні правила конкурсу — за посиланням.

Тож пригадайте свій найулюбленіший #varus_смак_мандрів і вигравайте призи від VARUS!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода