Смартфон став головним пристроєм для доступу до новин

В більшості країн він витісняє телебачення, радіо та газети

Коментарі 1903
Британський аналітичний центр Reuters Institute for the Study of Journalism у щорічному дослідженні щодо споживання новин у 46 країнах світу з шести континентів з’ясував, що смартфон став засобом, за допомогою якого більшість людей вперше отримують доступ до новин вранці. Залежність від нього зросла за останні три роки, особливо у Норвегії, Іспанії, Фінляндії та Великобританії, де раніше панувало телебачення.

В цілому, така картина спостерігається по всьому світу, але деякі країни все ще зберігають деякі традиції. Так, поряд зі смартфоном в Ірландії зберігає важливу роль радіо. Читання ранкової газети все ще напрочуд популярно в Нідерландах та Фінляндії, а телебачення зранку все ще домінує в Японії. Також телебачення все ще триває впливові позиції у США, Франції та Італії.

Вибір пристрою для отримання інформації передбачувано залежить від віку споживача новин. У різних країнах майже половина людей у віці до 35 років (47%) стверджують, що отримують доступ до новин першими за допомогою смартфона, проти лише біля чверті (28%) людей у віці 35 років і старше і лише 15% тих, кому виповнилося 65 років і старше.

Джерело, з якого споживачі отримують новини, теж залежить від їхнього віку. На всіх світових ринках менше чверті (23%) вважають за краще починати свої новини з вебсайту або програми, що на дев’ять пунктів менше, ніж у 2018 році. Люди у віці 18–24 років мають ще слабший зв’язок із вебсайту та додатками, воліючи отримувати доступ до новин через сторонні маршрути, такі як соціальні мережі, пошукові та мобільні агрегатори.

Facebook залишається найбільш часто використовуваною соціальною мережею для отримання новин, а TikTok став мережею, що зростає швидше за всіх. Telegram також значно зріс на деяких ринках, надаючи гнучку альтернативу WhatsApp.

За матеріалами https://ms.detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода