Сніжана Кутракова та Володимир Бакум приєдналися до команди Суспільного

Відтепер вони працюють у творчому обʼєднанні суспільно-політичного мовлення Першого каналу Суспільного

Коментарі 1237
До команди творчого обʼєднання суспільно-політичного мовлення Першого каналу Суспільного приєдналися сценаристка Сніжана Кутракова та режисер Володимир Бакум.

Сніжана Кутракова до війни працювала як керівниця проєкту над соціальним токшоу «По-людськи», яке виходило на Першому, його виробляла компанія Ivory Films на замовлення Суспільного. Сніжана Кутракова працювала в Ivory Films з 2012 року, свого часу запускала та очолювала кілька років токшоу «Говорить Україна», була креативною продюсеркою, займалася кримінальними розслідуваннями «Гучна справа».

Володимир Бакум – режисер короткометражних фільмів «Тумани», «Обними меня», «Нетерпимість» «Висока Гора», які здобули декілька нагород на різноманітних фестивалях в Україні. 

Наразі сценаристка Сніжана Кутракова та режисер Володимир Бакум на Суспільному працюють над документальним фільмом із робочою назвою «Made in колись».

«На зараз сценаристка, далі не знаю. Якщо враховувати, що я прийшла на Суспільне самостійно, а не роблю від продакшн, то робота над фільмом – мій перший проєкт. Я не з "По-людськи" прийшла у штат. Коли почалася повномасштабна війна, все закінчилось на продакшені. Хвиля звільнення була ще у липні», – розповіла «Детектору медіа» Сніжана.  

«Молодий, талановитий режисер, у доробку якого є ігрові та документальні фільми, і досвідчена телевізійна сценаристка, яка опікувалась популярними проєктами… Вони дуже енергійні та мотивовані…», — поділилася виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення – Катерина Феленюк.   

Нагадаємо, наприкінці вересня Перший розпочав зйомки документального фільму про фольклорний колектив у контексті війни. Це перший повнометражний проєкт, за який береться творче об’єднання Суспільного з початку повномасштабної війни Росії проти України.

За матеріалами detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода