Snap оголосила про масштабні скорочення та реструктуризацію

Компанія зіткнулася з падінням доходів від реклами

Коментарі 1166
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Американська компанія Snap, яка володіє соцмережею Snapchat, заявила про плани з реструктуризації бізнесу та масштабного скорочення співробітників. Компанія зіткнулася з падінням доходів від реклами у складних економічних умовах.

Зараз у компанії працює понад 6 тис. осіб. Під скорочення потрапить щонайменше 20% співробітників. Окрім того, незабаром будуть закриті деякі проєкти, у тому числі розробки кишенькового безпілотника для селфі Pixy, розробка мобільних ігор Snap Games та проєкт Snap Originals. Також поступово згорнуть роботу сервісу для обміну місцем розташування Zenly та музичного додатку Voisey.

Snap останнім часом зіткнулася із падінням доходів від реклами. На ситуацію вплинула пандемія та політика конфіденційності iOS. Компанія погіршила прогнози на поточний квартал — зростання виручки очікується на рівні 8%, це гірше за ранні очікування.

Попри те база користувачів сервісу продовжує зростати. Основну ставку в подальшій роботі соцмережа зробить на збільшення кількості користувачів, зростання виручки та розвиток доповненої реальності.

На початку року Snap інвестувала у програму Aleph Group для діджитал-маркетологів із 90 країн. За підтримки Snap, компанія планує створити власну технологічну освітню платформу, щоб навчити нове покоління експертів у сфері діджитал-маркетингу по всьому світу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода