Snap запустить рекламу у чат-боті My AI

Snap представила кілька нових рекламних продуктів, повідомляє TechCrunch.

Коментарі 916
Компанія тестує рекламу усередині чат-бота My AI. Під час розмови в чаті з'являтимуться посилання на продукцію або послуги партнерів, якщо вони є доречними в контексті діалогу.

Наприклад, якщо користувач Snapchat запитує, де можна повечеряти, тоді My AI може надіслати посилання на сайт партнерів - місцевого ресторану або на додаток з доставки їжі. Користувачів попереджатимуть, що історія листування зберігається.

Також Snap тестує рекламу в Spotlight - аналогі TikTok, який був запущений у 2020 році. Спочатку оголошення автоматично розміщуватимуться на сервісі, а клієнти зможуть керувати нею через Snapchat Ads Manager. Експерти стверджують, що ця функція пов'язана з різними ризиками, але представники компанії кажуть, що ретельно модерують контент. Snap почала тестувати цю рекламну функцію рік тому. Наразі Spotlight налічує 350 млн щомісячних активних користувачів, що на 170% більше, ніж торік, стверджує німецький журнал Spiegel.

Крім того, компанія представила інструмент просування First Story, який дозволить клієнтам зарезервувати перше місце у рекламному відеослоті Snap Ad, розташованому між історіями друзів (Friend Stories). У такому разі користувачі побачать рекламу відразу після перегляду відео. У США, за даними Snap, потенційне щоденне охоплення Friend Stories становить понад 50 млн осіб. Компанія порівнює First Story з іншими рекламними продуктами: First Commercial та First Lens, які також дозволяють клієнтам першим розмістити повідомлення, але в інших частинах програми Snapchat.
Обговорити з іншими читачами:
Погода