Snapchat випустив нову лінзу "Гаррі Поттер"

Терміновий зліт усіх чарівників, відьом і маглів: Snapchat випустив нову лінзу "Гаррі Поттер" Гаррі Поттер: Турнір будинків у Гоґвортсі

Коментарі 1312

На честь 20-ї річниці виходу першого фільму про Гаррі Поттера та запуску 4-епізодового шоу “Гаррі Поттер: Турнір факультетів Гоґвортсу”, яке стартує 28 листопада. Завдяки колаборації Snap та Warner Bros., чарівники, відьми, магли, снепчаттери та інші фанати Поттеріани зможуть взяти участь у квізі на знання “Гаррі Поттера” та повболівати за улюблений факультет у режимі доповненої реальності.

Фанати зможуть розмовляти з камерою Snapchat за допомогою нашої технології VoiceML, переодягатися в одяг кольору факультетів та використати фільтри гриму, щоб по-справжньому відчути дух Гоґвортсу. Користувачі отримають можливість перетворитися на учнів одного чи одразу кількох факультетів — Грифіндора, Хаффлпаффа, Когтеврана чи Слізерина. Снепчаттери зможуть використовувати фрази на кшталт «Вперед, Гриффіндор» та «Зроби знімок», щоб змінити одяг онлайн та поділитися фотографіями з іншими фанатами Поттеріани.

“Будучи першою в історії тв-подією франшизи про Гаррі Поттера, Snap & Warner Bros. прагнули використати найкращі можливості Lens для справжніх любителів Гаррі Поттера, щоб дати можливість тим користувачам Snapchat, які дивляться шоу з дому, повністю відчути атмосферу, – ділиться творець Snap Lens, Харт Вулері. — Я був натхненний творчою атмосферою серіалу про Гаррі Поттера, візуальними ефектами, створеними для фільмів, і почуттям єдності, що панує на факультетах Хогвартської школи чарівництва і магії”.

Як обрати свій факультет та отримати доступ до тематичної лінзи:

  • Відкрийте камеру Snapchat
  • Зробіть знімок Snapcode Гаррі Поттера або відкрийте карусель Snap Lens
  • Натисніть кнопку мікрофона, щоб увімкнути голосові команди
  • Торкніться підказки вгорі, наприклад, “Натисніть, щоб змінити факультет”, щоб активувати фрази на кшталт: “Вперед, Гріфіндор, Хаффлпафф, Равенкло або Слизерин”.
  • Виберіть факультет та насолоджуйтесь перевтіленням за допомогою тематичних кольорів, фасонів одягу та гриму!

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода