SODA Creative & Digital виграла тендер UNFPA “Розірви Коло”

Креативна диджитал-агенція SODA виграла тендер на просування сторінки “Розірви Коло” — проєкт UNFPA.

Коментарі 1497

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «РОЗІРВИ КОЛО» – це частина масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на ґендерно зумовлене насильство. Програма реалізується у 12 областях України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.  Ціль кампанії: утвердити нульову толерантність до гендерно зумовленого насильства в Україні.

Першу співпрацю з проєктом агенція розпочала ще взимку 2020-го. Й кілька місяців займалась  просуванням соцмереж та розповсюдженням теми насильства та інформуванням читачів про доступність послуг — мобільні команди, «гаряча лінія»  тощо, а також індивідуальні способи убезпечитись від насильства. За цей час SODA вдалось отримати мільйонні охоплення.

“Ми дуже раді, що знову працюємо з кампанією “Розірви коло” та в максимально легкій, зрозумілій формі доносимо інформацію про те, якими мають бути здорові стосунки і що таке насильство. Це надзвичайно важливо, щоб люди розпізнавали і не толерували насильство. Причому не лише явне, коли хтось когось б’є, а й економічне, емоційне тощо. Адже наша толерантність до насильства починається з не дуже смішних анекдотів про білявок, із заплющування очей на твердження типу “жінка — окраса офісу” і таке інше. І це страшенно круто — працювати з організацією, яка це змінює”, — коментує креативна стратегиня Галя Танай.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода