«Софіївське Блонд Ель» – новий пивний бренд від «Уманьпиво»

Компанія «Уманьпиво» презентувала нове пиво – «Софіївське Блонд Ель». Днями напій можна буде придбати в мережевих магазинах України, а також замовити на офіційному сайті пивоварні «Уманьпиво».

Комментарии 1292
«Робота над «Софіївським» тривала три роки. Рецептуру змінювали тричі. Тривалим був і процес розробки дизайну та етикетки. Як результат – зручна, тендітна пляшка, об’ємом 0,33 л із яскравою етикеткою, що привертає увагу.

«Наша команда працювала, щоб довести: пиво це не лише про футбол і чіпси. Це напій, у якому важлива зміст та форма. Воно може бути не лише смачним, а й цікавим та загадковим, жіночим, романтичним і навіть грайливим. Загадкою, що манить…» - розповідає директор із маркетингу компанії «Уманьпиво» Марія Кисіль.

«Софіївське» пиво має світло-солом’яний колір, делікатний солодовий смак і ледь помітний дотик чистої гіркоти із цитрусовими нотками. Яскравий напій створює стійку піну красивого кремового відтінку. Скуштувавши «Софіївське Блонд Ель», ви відчуєте незабутню насолоду справжнього пива. Цей вишуканий сорт гармонійно поєднується з легкою закускою: креветковим коктейлем, морепродуктами та фруктовими десертами, м’якими, кисломолочними сирами.

«Софіївське Блонд Ель» - це світле, нефільтроване пиво верхового бродіння, для виготовлення якого використовується відбірний солод, 4 види ароматичного хмелю німецької та англійської селекції, спеціальна раса дріжджів, м’яка пивоварна вода та цедра солодкого апельсину. Усе для того, аби «Софіївське» стало вибуховим хітом цього літа» - розповідає директор з виробництва компанії «Уманьпиво» Станіслав Омельчук.

У найближчих планах компанії «Уманьпиво» доповнити лінійку «Софіїївське» істинно чоловічими, хмільними сортами, а також випустити темне пиво.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода