Соняшникову олію з додаванням вітамінів A, D, E готові спробувати понад 50% українців

Фокус на корисних продуктах і здоровому харчуванні українців став ще виразнішим під час пандемії

Коментарі 1869

Компанія СBR провела дослідження для ТМ «Щедрий Дар» компанії Кернел щодо обізнаності українців про вітамінізовану олію. Результати свідчать, що користувачі не тільки знають про такий продукт, але й максимально готові вводити його у свій раціон.

Дослідження виявило, що майже третина респондентів знають про наявність на українському ринку соняшникової олії, збагаченої вітамінами A і D, а 27% точно хотіли б її спробувати. З усіх опитаних 10% вже користуються нею для приготування страв. Тобто, у весняний період авітамінозу десята частина споживачів активно слідкує за наявністю вітамінів у своєму меню.

Жінки демонструють вищий рівень обізнаності про вітамінізовану олію, її використання та бажання спробувати: 32%, 13%, 31% відповідно, порівняно до чоловіків. Традиційно, саме жінки відповідають за закупівлю продуктів до столу, і навіть якщо цим займаються чоловіки, список закупів частіше складають жінки. І вони вже оцінили, що цей продукт, збагачений A, D, E, дозволяє легко підвищити вітамінізованість страв, з користю для всієї родини.

Люди середнього та старшого віку (від 40 років) більше знають і частіше використовують вітамінізовану олію: чули про неї 30% респондентів, а 10% вже застосовують її в процесі приготування страв. Корелює з попереднім показником і розподіл аудиторії за освітою: найвищий рівень обізнаності є у тих, хто має вищу освіту (38%) і працює (32%).

Зайняті люди також цінують можливість швидко збагатити домашню їжу вітамінами A, D, E: вже знають про вітамінізовану олію аж 40% споживачів із середніми та вище статками, а 14% її вживають і 33% точно хочуть спробувати.

Кияни – лідери серед обізнаних про цей продукт. 73% жителів столиці знають про вітамінізовану олію, 27% споживають, а 54% точно хотіли б її спробувати. На другому місці за обізнаністю – жителі центрального регіону: 15% вже вживають, а 30% точно готові спробувати.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує щодня вживати вітаміни А, D, Е. Особливо це актуально зараз, у період пандемії і, як наслідок, підвищеного стресу й нервового напруження. Нестача вітаміну D у раціоні стає причиною гормонального дисбалансу, інсультів у дорослих та рахіту у дітей. Внаслідок цього, організм стає більш вразливим до вірусних захворювань, включно з групою коронавірусів і зокрема COVID-19, а їхній перебіг супроводжується тяжкими ускладненнями. Нестача вітаміну Е впливає на працездатність: людина швидше втомлюється, стає неуважною, у неї погіршується стан шкіри, волосся та нігтів.

Сьогодні кожен, хто живе в Україні, може зробити свій внесок в подолання кризи, просто оберігаючи своє здоров’я. Суспільству потрібен кожен і кожна, здорові, сповнені енергії для виконання своїх щоденних завдань. Підтримати колективний імунітет українців допоможе збагачена вітамінами олія «Щедрий Дар» з фіолетовим ковпачком. Це просте рішення для зміцнення імунітету всієї родини в рамках будь-якого бюджету.

Автор: Юлія Рубан

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода