Співачка Злата Огнєвіч стала амбасадоркою фонду «Таблеточки»

Злата Огнєвіч офіційно стала амбасадоркою благодійного фонду «Таблеточки». Тепер, як представник інтересів онкохворих дітей, співачка від їхнього імені та від імені фонду буде говорити про їхні потреби та про важливість об'єднання людей навколо перемоги над дитячим раком.

Коментарі 1062

Благодійний фонд «Таблеточки» заручився підтримкою Злати Огнєвіч, яка стала офіційною амбасадоркою фонду.

Амбасадорство – це поширена у світі практика підтримки і привернення уваги до певної теми, організації. Великі комерційні бренди мають амбасадорів, які користуються їхніми товарами/послугами, роблять це щиро і розповідають про це своїй аудиторії. Такі всесвітні організації, як ЮНІСЕФ (світовий лідер із захисту прав та інтересів дітей) мають власних послів доброї волі – амбасадорів. Видатні особистості зі світу кіно, музики, спорту голосно говорять про проблеми, які постають перед дітьми по всьому світу. Вони підвищують рівень обізнаності у темі захисту прав дітей серед своєї аудиторії та безпосередньо беруть участь у проєктах на підтримку дітей і допомагають ЮНІСЕФ втілювати цілі.

Амбасадорство у фонді «Таблеточки» означає особливий статус, що передбачає виконання певних обов’язків. Відтепер Злата Огнєвіч, як публічна особа, докладатиме зусиль до поширення інформації про потреби дітей з раком, братиме участь в акціях на їхню користь. Співачка вже неодноразово підтримувала підопічних фонду у різних акціях: дарувала їм свій день народження, організовуючи збір коштів. Зараз Злата бере участь у всеукраїнській акції фонду спільно з компанією «АТБ-маркет» «Мене це стосується! А тебе?».

«Ми вдячні Златі за всю ту допомогу і підтримку підопічних фонду, яку вона вже зробила. Амбасадорство – дуже особливий і важливий статус. Це приклад того, як артист може використати свій талант, щоб допомогти справі, яка його хвилює. І надихнути інших на допомогу дітям з онкологією», – ділиться директорка зі стратегічних партнерств фонду Світлана Пугач.

Щороку в Україні діагностується тисяча випадків дитячого раку. Наразі в Україні одужує близько 50-60% дітей. В європейських країнах рівень виживаності понад 80%. Різниця пояснюється зокрема тим, що в Україні поки що не вистачає ресурсів, аби подолати дитячий рак. Але головне – дитячий рак виліковний. Подолати його можна об’єднавши зусилля всі разом, зробити так, щоб якомога більше цих дітей одужувало. Важливу роль у цьому беруть амбасадори фонду, які допомагають поширювати інформацію про дитячу онкологію і про те, як її перемогти, і як можна приєднатися до цієї перемоги.

«Я щиро вірю в те, що кожна людина може стати справжнім чарівником: здійснити чиюсь маленьку чи велику мрію, змотивувати інших на нові звершення та сильні вчинки. Ми потрібні одне одному у цьому величезному світі! Ми потрібні дітям, які найбільше мріють перемогти свою хворобу, і я вірю, що вони переможуть. Бути амбасадоркою фонду «Таблеточки» – для мене означає бути справжнім другом дітей. Разом ми можемо здійснити їхню мрію та наблизити до одужання!», – розповідає співачка Злата Огнєвіч.

Привітати Злату з новим статусом прийшли дівчата з клубу для підлітків-переможців – Божена та Злата. Обоє захоплюються співачкою, а тому були неймовірно раді зустрічі.

Рік тому амбасадоркою «Таблеточок» стала NK, Настя Каменських. За цей час вона реалізувала багато активностей на користь онкохворих дітей: спортивний інтенсив, збір коштів до дня народження, інформаційна підтримка благодійних акцій фонду.

«Зіркові амбасадори, які є лідерами думок для великої кількості українців, допомагають робити благодійність більш системним процесом. Ми щасливі і пишаємося, що такі талановиті українські співачки підтримують підопічних і фонд, допомагають якомога більшій кількості людей дізнатися про проблеми дітей з онко і об'єднатися разом у їх вирішенні», – говорить засновниця благодійного фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода