«Співають всі» – стала відома назва нового масштабного шоу каналу «Україна»

Телеканал «Україна» розпочав роботу над новим унікальним проєктом за неймовірно популярним в усьому світі форматом компанії Banijay Rights All Together Now. В Україні шоу виходитиме під назвою «Співають всі» і складатиметься з 8 епізодів.

Коментарі 2406

«Співають всі» – це безумовно найнародніше вокальне шоу, адже вперше в історії українського телебачення талант учасників оцінюватиме ціла сотня експертів. На грандіозну сцену каналу «Україна» виходитимуть представники різних музичних напрямів – професіонали й аматори, дорослі та діти – аби вразити своїми співочими вміннями якомога більше членів журі.

«Це грандіозний проєкт, який вражає своїми масштабами, – коментує директор Департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро. – Вперше долю учасників талант-шоу вирішуватиме не одна людина, не чотири, а одразу СТО. А очолить це унікальне журі легенда українського шоу-бізнесу».

У кожному випуску перед журі постануть 12 учасників. Їхнє завдання – виконати композицію так, щоб якомога більше членів «сотні» встали та почали підспівувати. Учасник може набрати від 0 до 100 балів. У фінал вийдуть два найкращі вокалісти за результатами випуску. Той, хто набрав найбільшу кількість балів, проходить автоматично. А конкурсанти, котрі посіли друге і третє місця, за це право поборються у музичній дуелі наприкінці епізоду.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода