Спеціальний випуск AdWeek: В Україні, українцями

Новий випуск AdWeek присвячений українському креативному ринку. Номер підготували понад 20 українських редакторів, авторів, дизайнерів, ілюстраторів.

Коментарі 2947

За 43 роки AdWeek вперше передав контроль над підготовкою випуску нового номера. Випуск, який побачив світ 25 квітня 2022 року, повністю створений українськими талантами, чиє життя та засоби на існування були зруйновані війною. Номер «В Україні, українцями» створили понад 20 українців, які разом працювали з різних куточків світу, а деякі з них працювали з України в реаліях війни.

Новий випуск, головним редактором якого стала Ганна Руденко, насичений матеріалами, інтерв’ю та статтями про захоплююче складне минуле України, її сміливу сучасну культуру та сподівання, які її люди все ще покладають на завтрашній день.

Illustration: Maria Oz
Illustration: Maria Oz

Усі надходження від реклами в цьому номері покриють гонорари українських талантів, які створили його, а решта — приблизно 75 000 доларів — буде передана двом некомерційним організаціям: «Нова Україна» та Українсько-американській координаційній раді, обидві організації вибрані запрошеними редакторами.

Матеріали спеціального випуску Adweek «В Україні, українцями», які доступні без підписки, можна знайти за посиланням.

Обкладинку малював Waone Interesni Kazki, відомий український художник і художник-мураліст. Для журналу він створив сюрреалістичні та метафоричні візуальні історії, поєднуючи естетику старих майстрів із сміливим сучасним голосом.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода